Kluby Polaków walczą w Lidze Europy. Zobacz NA ŻYWO jak im idzie

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk

Z kolei Ludogorec przegrał 1:2. W szóstej kolejce Bułgarzy będą walczyć o awans w starciu z Hoffenheim.

Skomentuj 0

Koniec spotkania Skenderbeu - Dynamo. 3:2 dla gospodarzy. Dynamo jest pewne awansu, ale o pierwsze miejsce musi walczyć w szóstej kolejce.

Skomentuj 0

W 90. minucie gola zdobyło Dynamo, a strzelił go Nazariy Rusyn. Skenderbeu prowadzi 3:2.

Skomentuj 0

Jeśli Ludogorec doprowadzi do remisu, to zapewni sobie awans do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

• A w starciu Skenderbeu - Dynamo bez zmian. 3:1 dla gospodarzy.

Skomentuj 0

Świetna interwencja bramkarza Ludogorca. Bułgarzy mogli stracić gola, ale uratował ich golkiper.

Skomentuj 0

Pełno emocji w Razgradzie. Trwa oblężenie bramki gości, ale póki co cały czas 1:2 dla zespołu ze Stambułu.

Skomentuj 0

W 71. minucie Góralski mógł zanotować asystę, ale jego kolega strzelił tuż nad poprzeczką.

Skomentuj 0

Ludogorec złapał wiatr w żagle, Bułgarzy rzucili się do ataków. Jednym z wyróżniajacych graczy jest Góralski.