Kluby Polaków walczą w Lidze Europy. Zobacz NA ŻYWO jak im idzie

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk

Z kolei Ludogorec przegrał 1:2. W szóstej kolejce Bułgarzy będą walczyć o awans w starciu z Hoffenheim.

Skomentuj 0

Koniec spotkania Skenderbeu - Dynamo. 3:2 dla gospodarzy. Dynamo jest pewne awansu, ale o pierwsze miejsce musi walczyć w szóstej kolejce.

Skomentuj 0

W 90. minucie gola zdobyło Dynamo, a strzelił go Nazariy Rusyn. Skenderbeu prowadzi 3:2.

Skomentuj 0

Jeśli Ludogorec doprowadzi do remisu, to zapewni sobie awans do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

A w starciu Skenderbeu - Dynamo bez zmian. 3:1 dla gospodarzy.

Skomentuj 0

Świetna interwencja bramkarza Ludogorca. Bułgarzy mogli stracić gola, ale uratował ich golkiper.

Skomentuj 0
  • Pełno emocji w Razgradzie. Trwa oblężenie bramki gości, ale póki co cały czas 1:2 dla zespołu ze Stambułu.

Skomentuj 0

W 71. minucie Góralski mógł zanotować asystę, ale jego kolega strzelił tuż nad poprzeczką.

Skomentuj 0

Ludogorec złapał wiatr w żagle, Bułgarzy rzucili się do ataków. Jednym z wyróżniajacych graczy jest Góralski.

Skomentuj 0

W Razgradzie jest 2:1 dla gości.

Skomentuj 0

Marcelinho zdobył gola dla Ludogorca. Spory wkład w tę akcje miał Jacek Góralski.

Skomentuj 0

Nie jest to udany dzień dla piłkarza Dynama i Ludogorca. Bułgarzy starają się atakować, ale brakuje im skuteczności. Dynamo przespało początek drugiej połowy.

Skomentuj 0

Skenderbeu prowadzi już 3:1. Słaby początek drugiej połowy w wykonaniu Dynama.

Skomentuj 0

Gola w tym samym czasie zdobył Partizan. Dla Dynama oznacza to, że o obronę pierwszego miejsca będzie musiał walczyć w ostatniej kolejce.

Skomentuj 0

Dynamo przegrywa ze Skenderbeu 1:2.

Skomentuj 0

Blisko gola dla Ludogorca. Z trzech metrów spudłował napastnik bułgarskiego klubu.

Skomentuj 0

Grają też już w Korczy.

Skomentuj 0

W Razgradzie rozpoczęła się druga połowa.

Skomentuj 0

Przerwa w Razgradzie i Korczy. Piłkarze Ludogorca nie mają najlepszych humorów. Z kolei Dynamo taki wynik daje awans z pierwszego miejsca.

Skomentuj 0

W ostatnich minutach aktywni są piłkarze Ludogorca, w tym Góralski. Bułgarski klub robi wszystko, by zmniejszyć straty.

Skomentuj 0

Dynamo blisko objęcia prowadzenia. Zabrakło niewiele. Z dobrej strony pokazuje się Kędziora, który jest pewnym punktem swojego zespołu.

Skomentuj 0

Świetną okazję mieli mistrzowie Bułgarii, ale zespół z Turcji poradził sobie z ich akcją! To powinno być 2:1.

Skomentuj 0

Rezultat ten nie komplikuje bułgarskiemu zespołowi szans na awans. Ludogorec ma obecnie 8 oczek, a zespół ze Stambułu pięć. O wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka.

Skomentuj 0

Ludogorec przegrywa już 0:2. Kiepska gra Bułgarów.

Skomentuj 0

Z kolei Partizan Belgrad remisuje już z Young Boys 1:1.

Skomentuj 0

Mamy gola w Razgradzie. Prowadzi Istanbul Basaksehir.

Skomentuj 0

Zespół z Kijowa wyraźnie się rozluźnił. Po chwili Skenderbeu Korcza doprowadziło do wyrównania.

Skomentuj 0

To była kwestia czasu. Dynamo po golu Cygankowa prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

W meczu grupy B (gra w niej Dynamo) Partizan prowadzi z Young Boys 1:0.

Skomentuj 0

Góralski starał się dograć piłkę do klubowego partnera, ale ten był na spalonym.

Skomentuj 0

Dynamo od początku ruszyło do ataków. Już w 3. minucie Ukraińcy mogli objąć prowadzenie, ale zabrakło niewiele. Piłka trafiła w poprzeczkę.

Skomentuj 0

Również Dynamo Kijów stoi przed szansą zapewnienia sobie awansu. Ukraińcy są liderem swojej grupy.

Skomentuj 0

Ludogorec może zapewnić sobie awans do dalszej fazy. Obecnie (biorąc pod uwagę wynik meczu Braga - Hoffenheim) zajmuje drugie miejsce w grupie.

Skomentuj 0

Wyniki ze wszystkich meczów, aktualizowane na bieżąco, dostępne są tutaj:

Skomentuj 0

44 sekunda i SC Braga obejmuje prowadzenie w starciu z TSG 1899 Hoffenheim!

Skomentuj 0

Wracamy! Oba spotkania już się rozpoczęły.

Skomentuj 0

Krótka przerwa, a od 21:05 skupiamy się na relacjonowaniu występów Jacka Góralskiego i Tomasza Kędziory.

Skomentuj 0

Z kolei Lokomotiw Moskwa wygrał z FC Kopenhaga 2:1 i jest liderem swojej grupy. Z powodu kontuzji nie grał Maciej Rybus.

Skomentuj 0

Kolończycy pozostają w grze o awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Po wygranej nad Arsenalem zajmują drugą lokatę w tabeli, ale mają tyle samo punktów co Crvena Zvezda Belgrad. Te ekipy zmierzą się w ostatniej kolejce - zwycięzca awansuje.

Skomentuj 0

1.FC Koeln wygrało z Arsenal FC 1:0! Z dobrej strony pokazał się Olkowski.

Skomentuj 0

Olkowski zatrzymał Wilshere'a. Dobre wejście Polaka.

Skomentuj 0

Dzięki skutecznej grze Athletic Bilbao prowadzi z Herthą 3:2. Przypomnijmy, że to berlinczycy dwukrotnie obejmowali prowadzenie.

Skomentuj 0

Olkowski aktywny na skrzydle. Tym razem jednak Mertesacker odebrał mu piłkę.

Skomentuj 0

Lokomotiw Moskwa nadal prowadzi 2:1. To sprawia, że rosyjski zespół na ten moment jest liderem swojej grupy.

Skomentuj 0

Olkowski ruszył z akcją, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

Skomentuj 0

Dobry powrót Olkowskiego, który przerwał grę rywali.

Skomentuj 0

Kontuzja jednego z zawodników 1.FC Koeln. Mimo urazu Horn będzie kontynuował grę.

Skomentuj 0

Olkowski stara się utrudniać grę zawodnikom Arsenalu. Póki co dobrze mu to wychodzi.

Skomentuj 0

Od 21:05 w starciu przeciwko Skenderbeu Korcza zagra Tomasz Kędziora z Dynama Kijów. Polak znalazł się w podstawowej jedenastce.

Skomentuj 0

Niewiele brakowało i Wilshere doprowadziłby do wyrównania. Piłka przeleciała nad poprzeczką. W Kolonii nadal 1:0.

Skomentuj 0

Athletic Bilbao już remisuje z Herthą 2:2.

Skomentuj 0

Sehrou Guirassy wykorzystał jedenastkę i 1.FC Koeln prowadzi 1:0. W meczu BATE z Crveną Zvezdą jest bezbramkowy remis. To daje Kolończykom szansę na awans.

Skomentuj 0

61. minuta i oszalał stadion w Kolonii. Rzut karny dla gospodarzy!

Skomentuj 0

To dziewiąty w tym sezonie i czwarty w Lidze Europy występ Olkowskiego.

Skomentuj 0

W 57. minucie na boisku w Kolonii pojawił się Paweł Olkowski!

Skomentuj 0

Jefferson Farfan jest bohaterem Lokomotiwu Moskwa. Strzelił drugą bramkę i rosyjski zespół prowadzi z FC Kopenhaga 2:1. Rosjanie znów są liderem grupy.

Skomentuj 0

Początek drugiej połowy. Oby polscy zawodnicy, których kluby walczą o awans do fazy grupowej mieli lepsze humory za 45 minut.

Skomentuj 0

Mamy już składy na zaplanowany na 21:05 mecz Ludogorec Razgrad - Istanbul Basaksehir. W podstawowej jedenastce gospodarzy znalazł się Jacek Góralski.

Skomentuj 0

Kluby Polaków muszą się postarać, by liczyć się w grze o awans. Przy takim wyniku 1.FC Koeln traci szansę na grę w fazie grupowej.

Skomentuj 0

Przerwa! Póki co bez większych niespodzianek. Lazio jest na dobrej drodze, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Skomentuj 0

Lazio wyrównało w starciu z Vitesse. Jest 1:1.

Skomentuj 0

Zenit podwyższył prowadzenie. 2:0 w starciu z Verderem.

Skomentuj 0

Z kolei szwedzkie Oestersund prowadzi z Zorią Ługańsk 1:0. Drugiego gola mamy za to w Nicei. Gospodarze prowadzą z Zulte 2:0.

Skomentuj 0

Mamy też bramkę w Salzburgu, gdzie miejscowy Red Bull prowadzi z Vitorią Guimaraes 1:0.

Skomentuj 0

Ciekawie w Bilbao. W ciągu kilku minut padły dwa gole. Athletic najpierw doprowadził do wyrównania, ale Hertha błyskawicznie odpowiedziała golem. 2:1 dla Herthy.

Skomentuj 0

Rywal Lokomotiwu Moskwa - FC Kopenhaga - nie zamierza się poddawać. Duńczycy właśnie doprowadzili do wyrównania.

Skomentuj 0

W jednym z najciekawszych meczów mamy zmianę wyniku. Hertha Berlin prowadzi na wyjeździe z Athletic Bilbao 1:0.

Skomentuj 0

Mamy gola dla Lokomotiwu Moskwa. Strzelił go Jefferson Farfan. W tym momencie zespół Rybusa prowadzi w swojej grupie.

Skomentuj 0

Już trzy - Zenit prowadzi z Vardarem Skopje 1:0.

Skomentuj 0

Mamy niespodziankę w Rzymie. Vitesse prowadzi z Lazio 1:0. Póki co spokojny początek meczów Ligi Europy. Po kwadransie mamy tylko dwa gole.

Skomentuj 0

Paweł Olkowski w tym sezonie zaliczył tylko 8 występów w barwach 1.FC Koeln. Trzy z nich to mecze Ligi Europy. Nie jest wykluczone, że Polak dziś pojawi się na boisku.

Skomentuj 0

W Nicei mamy pierwszą bramkę. OGC Nice prowadzi z Zulte.

Skomentuj 1

Dokładne wyniki wraz ze strzelcami bramek dostępne są tutaj:

Skomentuj 0

Zaczęły się już wszystkie zaplanowane na 19:00 mecze Ligi Europy!

Skomentuj 0

Na ławce rezerwowych 1.FC Koeln jest Paweł Olkowski.

Skomentuj 0

Z kolei w Kolonii 1.FC Koeln zmierzy się z Arsenalem. Zespół z Londynu może przypieczętować awans. Z kolei gospodarze mają na swoim koncie 3 "oczka" i jeśli myślą o awansie, to muszą wygrać.

Skomentuj 0

Zawodnikiem Lokomotiwu jest Maciej Rybus. Polaka z powodu kontuzji zabrakło w składzie lidera rosyjskiej Premier Ligi.

Skomentuj 0

O 19:00 swój mecz rozpocznie Lokomotiw Moskwa, który walczy o awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Po czterech kolejkach rosyjski zespół zajmuje trzecie miejsce w grupie F i ma na swoim koncie 5 punktów. Do lidera traci tylko jedno "oczko".

Skomentuj 0

Za nami już pierwszy mecz 5. kolejki Ligi Europy. W nim Astana przegrała z Villarreal 2:3.