Koncert Arki Gdynia, kolejne gole Igora Angulo. Oto najlepsi piłkarze 17. kolejki Lotto Ekstraklasy

Trzech piłkarzy Arki, po dwóch Legii i Górnika oraz przedstawiciele Korony Kielce, Śląska Wrocław, Bruk-Bet Termaliki Nieciecza i Cracovii - kto znalazł się w najlepszej "jedenastce" 17. kolejki Lotto Ekstraklasy wg WP SportoweFakty?

Marcin Górczyński

Arkadiusz Malarz (Legia Warszawa)

Co prawda Legia Warszawa straciła w meczu w Kielcach z Koroną trzy gole i ostatecznie przegrała 2:3, ale bramkarza drużyny ze stolicy trzeba pochwalić za jego postawę. Malarz kolejny raz w tym sezonie bronił w sytuacjach, w których wydawało się, że piłka po prostu musi wpaść do bramki. Już w 10. minucie spotkania zatrzymał groźny strzał głową. Chwilę później popisał się dwoma fantastycznymi interwencjami strzegąc tym samym swój zespół przed stratą gola. To był naprawdę wyczyn nie dać się pokonać w tej sytuacji. W 27. minucie Malarz znów zademonstrował swoje umiejętności. Mimo porażki Legii, był to bardzo dobry występ tego bramkarza.

Czy Górnik Zabrze wywalczy w tym sezonie mistrzostwo Polski?