Puchar Niemiec. Media oceniły mecz Bayernu z Borussią Dortmund

Karol Borawski

"Znakomita asysta"

"Zmarnował wielką szansę w ósmej minucie. Popisał się znakomitą asystą do Muellera" - czytamy w serwisie spox.com. Robert Lewandowski został oceniony na 3, gdzie 1 to klasa światowa, a 6 występ poniżej krytyki.

Czy Bayern sięgnie po trzy trofea?

niemieckie media
Komentarze (6)
  • jurasgit Zgłoś komentarz
    Aktualnie jest słaby i ociężały już mu się nie chce i Bayern powinien go sprzedać i zastąpić kimś młodszym komu się chce.
    • Ernest Pietrek Zgłoś komentarz
      Lewandowski za atak na sędziego powinien dostać czerwoną kartkę a nie żółtą ale święte krowy Bayern muszą być górą. Sędzia obserwowany przez Henesa i Rumenige którzy rządzą
      Czytaj całość
      niemiecką piłką boi się gwizdać przeciw Bayernowi bo może stracić uprawnienia. Kryminalista Uli jest bogiem niemieckiej piłki. W całych niemczech drużyna jest nie lubiana poza Monachium i Bayerami !!!
      • cristof Zgłoś komentarz
        ten, kto ogladal mecz widzial jakie to byly "sytuacje";
        • Rysiek Stankiewicz Zgłoś komentarz
          przede wszystkim świetnie podawał, bardzo dokładnie w trudnych sytuacjach, inni powinni się tego od niego uczyć a to, że w drugiej połowie był mnie aktywny wynika zapewne z faktu, ze
          gra z bolącą rzepką w kolanie co zdradził niedawno trener Heynckes
          • Nalo27 Zgłoś komentarz
            Statystyka 8:0 w strzałach?? To jak niby Borussia zdobyła gola i po czym skoro nie po strzale Alaba wybił piłkę z linii bramkowej??:)