The Championship: Hull City na remis z Leeds United, Kamil Grosicki wszedł w drugiej połowie

W meczu 29. kolejki rozgrywek The Championship 2017/2018, zespół Hull City zremisował przed własną publicznością z Leeds United 0:0. Kamil Grosicki występował w drużynie Tygrysów od 46. minuty.

Tomasz Rosiński
Kamil Grosicki Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Faworytem wtorkowego pojedynku była ekipa Leeds, która przed konfrontacją zajmowała 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Natomiast Hull (26 pkt) plasowało się dopiero na 20. lokacie.

Od startu potyczki lepiej prezentowali się gospodarze, którzy co chwila gościli pod polem karnym zespołu z Leeds.

Podopieczni Nigela Adkinsa przez całe zawody bili głową w mur, gdyż nie mogli pokonać Felixa Wiedwalda. Niemiecki bramkarz zanotował w trakcie tego starcia 7 skutecznych interwencji, podczas gdy jego vis-a-vis, czyli Allan McGregor, był bezrobotny.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, z którego bardziej mogą być zadowoleni przyjezdni.

Grosicki rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a pojawił się na boisku od początku II odsłony, zmieniając Markusa Henriksena.