Pożar na meczu Grzegorza Krychowiaka. Interweniowała straż pożarna

Podczas sobotniego meczu Premier League między Watford FC a West Bromwich Albion (1:0), doszło do niebezpiecznej sytuacji tuż obok boiska. Konieczna była interwencja straży pożarnej.

Dawid Borek
Dawid Borek
Interwencja straży pożarnej podczas meczu Watford FC - West Bromwich Albion Getty Images / Matthew Ashton / Interwencja straży pożarnej podczas meczu Watford FC - West Bromwich Albion

Podczas pierwszej połowy spotkania w Watford, zapaliła się jedna z tablic reklamowych stojąca tuż przy boisku. Sytuację starali się opanować stewardzi, jednak ich gaśnice nie wystarczyły do powstrzymania ognia.

Konieczna była interwencja straży pożarnej, a w międzyczasie ewakuowano kibiców znajdujących się na trybunie w pobliżu zdarzenia. Mimo wydobywającego się dymu, sędzia nie zdecydował się na przerwanie meczu.

Jak informuje "The Sun", w wyniku incydentu nikt nie został ranny. Po kilku minutach fani wrócili na swoje miejsca, a gospodarze, po bramce Troy'a Deeney'a w 77. minucie, triumfowali 1:0.

Grzegorz Krychowiak w wyjazdowym spotkaniu z Watford FC wyszedł w podstawowym składzie West Bromwich Albion i grał do 81. minuty, po czym zastąpił go James McClean. Drużyna Polaka jest o krok od spadku z Premier League, tracąc już osiem punktów do miejsc gwarantujących utrzymanie.

Czy West Bromwich Albion ma jeszcze realną szansę na utrzymanie w Premier League?