Zjawiskowa fanka futbolu na San Siro. Lisowska wspierała reprezentanta Polski

Partnerka Mariusza Stępińskiego, Karolina Lisowska, wrzuciła do sieci zdjęcie z meczu jej ukochanego na San Siro. Chievo wprawdzie przegrało z Milanem (2:3), ale polski napastnik zdobył gola.

Rafał Mielinowski

Lisowska na San Siro

Mariusz Stępiński i jego Chievo Werona przegrało z AC Milan (2:3) w meczu 29. kolejki włoskiej Serie A. Polski napastnik, wypożyczony latem z francuskiego Nantes, może jednak zaliczyć swój występ do udanych. W pierwszej połowie, w przeciągu dwóch minut, Stępiński zdobył bramkę i zaliczył asystę (przy golu Roberto Inglese). Grę ukochanego na San Siro oklaskiwała Karolina Lisowska.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)