2:1 - Luis Muriel 28'

2:2 - Radamel Falcao 62'

2:3 - Juan Fernando Quintero (k.) 85'

Skomentuj 3

Nie tylko Cristiano Ronaldo odwrócił dziś wynik. Kolumbia wyciągnęła z 0:2 na 3:2!

Skomentuj 0

Na Cristiano Ronaldo nie ma mocnych. W pojedynkę odwrócił wynik 0:1 na 2:1 w doliczonym czasie spotkania z Egiptem.

Skomentuj 0

Na kompromisowym 1:1 stanęło w starciu Niemców z Hiszpanami. Wilk syty i owca cała.

Skomentuj 0

Nie rozchmurzyli się Włosi po meczu towarzyskim z Argentyną. W ostatnim kwadransie ekipa z Półwyspu Apenińskiego została rozmontowana i jednocześnie pokonana 0:2.

Skomentuj 0

Finisz! Serbia przegrała z Marokiem 1:2. Ciekawe wyniki notują ekipy z Afryki i wysyłają sygnał, że chcą namieszać w czerwcu w Rosji.

Skomentuj 0
  • Kolumbia się nie poddała. Po odrobieniu dwubramkowej straty remisuje 2:2 z Trójkolorowymi! Radamel Falcao nie musiał o sobie przypominać we Francji, ale i tak to zrobił.

Skomentuj 0

We Wrocławiu gol. Nie ucieszył 41 208 kibiców na trybunach.

Skomentuj 0

Mohamed Salah wyprowadził Egipt na prowadzenie 1:0 w konfrontacji z Portugalczykami!

Skomentuj 0

Anglia na prowadzeniu w pojedynku z Holandią. Z okolic linii pola karnego przymierzył na 1:0 Jesse Lingard.

Skomentuj 0

Przedsmak ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W pojedynku Niemców z Hiszpanami nadal kompromisowe 1:1.

Skomentuj 0

Zakończyło się starcie Ukraińców z Arabią Saudyjską. Nasi wschodni sąsiedzi prowadzili, po czym obeszli się smakiem zwycięstwa. Ekipa z Azji wyrównała na 1:1.

Skomentuj 0

Oby więcej emocji w drugiej połowie starcia Holendrów z Anglikami. Po 45 minutach było bezbramkowo.

Skomentuj 0

Thomas, po przerwie drugą poproszę.

Skomentuj 0

Polska podobnie jak Portugalia nie strzeliła jeszcze gola drużynie z Afryki. We Wrocławiu pierwsza połowa bezbramkowa.

Skomentuj 0

Trafienie Thomasa Muellera i w pojedynku Niemców z Hiszpanami zrobiło się 1:1. Chwila oddechu i przerwa.

Skomentuj 0

Trochę się dzieje w pojedynku Francuzów z Kolumbijczykami. Los Cafeteros stracili drugiego gola, ale podrażnieni zredukowali prowadzenie Trójkolorowych na 1:2.

Skomentuj 0

Oto znany Olivier Giroud, który dał Francuzom prowadzenie 1:0 z Kolumbijczykami.

Skomentuj 0

Egipt dobrze broni się przed atakami Portugalczyków.

Skomentuj 0

Wielka nuda w wielkim meczu. Tylko kilkakrotnie zakotłowało się w polu karnym przez 30 minut meczu Holandii z Anglią. Także Portugalia nie potrafi trafić do siatki Egiptu.

Skomentuj 0

Tunezja zwyciężyła z Iranem 1:0 dzięki bramce samobójczej. Czasem trzeba mieć trochę szczęścia i temu szczęściu pomóc.

Skomentuj 0

Niemcy jeszcze bez zdenerwowania wymalowanego na twarzach po golu Hiszpanii. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

Selekcjoner jednak nie wybrał wygodnego siedziska, a blisko linii bocznej boiska obserwuje podopiecznych. Holandia remisuje z Anglikami bezbramkowo.

Skomentuj 0

Hiszpania rozpoczęła znakomicie pojedynek z Niemcami. Od 6. minuty prowadzi 1:0, a swój prywatny jubileusz w reprezentacji świętuje Sergio Ramos.

Skomentuj 0

Zakończył się pojedynek Greków ze Szwajcarami. Popisowa, zdobyta nożycami przez Blerima Dzemailiego bramka dała zwycięstwo 1:0 uczestnikowi mundialu.

Skomentuj 0

Rozpoczął się pojedynek Anglików z próbującymi odrodzić się Holendrami.

Skomentuj 0

Prezentacja mistrzów świata i ich przeciwników Hiszpanów przed hitowym bojem!

Skomentuj 0

Dynamiczna rozgrzewka Anglików przed pojedynkiem z Pomarańczowymi.

Skomentuj 0

Niemcy kontra Hiszpania. Tego pojedynku nie trzeba dwa razy reklamować.

Skomentuj 0

Rozgrzewka w Amsterdamie.

Skomentuj 0

Czas na jedenastkę Pomarańczowych!

Skomentuj 0

Zestawienie Anglików na zbliżający się dużymi krokami pojedynek z Holandią.

Skomentuj 0

Wybrańcy selekcjonera Portugalii. Jego drużyna zmierzy się w piątek z Egiptem.

Skomentuj 0

Norwegia pokonała Australię 4:1, więc na Antypodach zapaliło się małe ostrzeżenie przed mundialem, na który drużyna narodowa awansowała po barażach z Hondurasem.

Skomentuj 0

Norwegia odwróciła wynik pojedynku z Australią z 0:1 na 3:1. Autorem dwóch goli dla zespołu ze Skandynawii jest Ola Kamara.

Skomentuj 1
    • Anonymous2328 Zgłoś komentarz
      nasi kiedyś grali w poprzek boiska i do tyłu a teraz grają tylko do tyłu. W tym składzie nie wygramy nawet z Andorrą