Atletico Madryt - Sporting Lizbona 2:0 (2:0)

2:1 - Alexandre Lacazette (k.) 23'

3:1 - Aaron Ramsey 28'

4:1 - Alexandre Lacazette 35'

Skomentuj 0

Ostatni gwizdek na czterech stadionach. Sporo 14 goli padło przed półmetkiem ćwierćfinałów Ligi Europy. Wszystkie dzisiejsze mecze wygrali gospodarze. Trzy bramki zaliczki ma Arsenal, dwie Lazio i Atletico, a jedną RB Lipsk.

Skomentuj 0

Wygląda na to, że RB Lipsk zabierze do Marsylii skromną zaliczkę 1:0.

Skomentuj 0

Jeszcze 10 minut do końca regulaminowego czasu. Atletico wciąż na prowadzeniu 2:0.

Skomentuj 0

Ciro na 4:2! Przebudzenie najlepszego napastnika Serie A i Lazio ma po raz pierwszy tego wieczoru dwa gole przewagi nad Red Bullem Salzburg. Podobnie układał się mecz Biancocelestich z Benevento, który wygrali ostatecznie 6:2. Może powtórka?

Skomentuj 0

Nie zamierza tego meczu zremisować Lazio. Są emocje! Zmiennik Felipe Anderson na 3:2.

Skomentuj 0
  • Takumi Minamino nie zmarnował sytuacji sam na sam z Thomasem Strakoshą i Red Bull Salzburg po raz drugi wyrównał w pojedynku z Lazio. Po przerwie gole wyłącznie w Rzymie.

Skomentuj 0

Będzie się śmiał ostatni w dwumeczu ze Sportingiem?

Skomentuj 0

Sergej Milinković-SavićCiro Immobile i Luis Alberto starają się jeszcze coś zdziałać w przodzie, ale aktywniejsza po trzecim golu w tym meczu jest ekipa z Salzburga.

Skomentuj 0

Najmniej "bramkostrzelny" kwadrans to ten bezpośrednio po przerwie, ale trudno dorównać temu, co działo się w pierwszych połowach. Gol padał średnio co 4,5 minuty.

Skomentuj 0

Coraz więcej celnych strzałów Red Bulla Salzburg w Rzymie. Lazio pilnuje jednak prowadzenia i próbuje odnieść drugie w historii zwycięstwo z austriackim klubem na własnym stadionie.

Skomentuj 0

Ponownie Red Bull Salzburg jest odrobinę dalej od półfinału niż przeciwnik.

Skomentuj 0

Bramka! Lazio odzyskało prowadzenie. Marco Parolo wbiegł w wolne miejsce w polu karnym Red Bulla Salzburg i nie mógł zmarnować podania Luisa Alberto. 2:1 w Rzymie!

Skomentuj 0

Gra wznowiona po przerwie na czterech stadionach.

Skomentuj 0

Aaron Ramsey i Alexandre Lacazette nie potrzebowali dużo czasu na strzelenie dubletu. Zapolują na hat-tricka.

Skomentuj 0

Przerwa. Arsenal, Atletico i RB Lipsk z zaliczką na własnym stadionie. Gorzej z Lazio.

Skomentuj 0

Najdłużej trzeba było czekać na gola w Lipsku, ale jest. Timo Werner wyprowadził RB na prowadzenie 1:0 w czasie doliczonym.

Skomentuj 0

Fantastyczne trafienie Aarona Ramseya w czterech obrazach.

Skomentuj 0

Sporting sobie próbuje, a Atletico sobie strzela. 2:0 po uderzeniu Antoine'a Griezmanna. Francuz odpoczął w weekend i naładowany energią powrócił do jedenastki Diego Simeone. Coraz lepsza jest sytuacja madrytczyków.

Skomentuj 0

Sporting próbuje zdobyć, być może ważnego w kontekście awansu, gola na wyjeździe. Na razie bezskutecznie.

Skomentuj 0

Nie ma Pierre'a-Emericka Aubameyanga, postrzela sobie Alexandre Lacazette. Francuz na 4:1 dla Arsenalu.

Skomentuj 0

Gol za golem w Londynie. Arsenal prowadzi 3:1.

Skomentuj 0

Tymczasem Arsenal prowadzi 3:1 z CSKA i ponownie autorem gola Aaron Ramsey. Cztery bramki w pół godziny, więc na koniec spotkania powinno być 12.

Skomentuj 0

Ciekawe, że Red Bull Salzburg wyrównał na 1:1 pierwszym celnym strzałem. I z pomocą przeciwnika. Po faulu Dusana Basty w polu karnym jedenastkę w gola zamienił Valon Berisha.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo odwiedził zawodników Sportingu. Na początku rozkojarzeni, obecnie starają się odgryzać Atletico.

Skomentuj 0

Kanonierzy ponownie na prowadzeniu. Tak samo jak w poprzednim meczu ze Stoke City ich napastnik Alexandre Lacazette wykorzystał rzut karny.

Skomentuj 0

Lazio prowadzi 1:0 z Red Bullem Salzburg. Generalnie radzi sobie z przyjezdnymi i powinno postarać się o drugiego gola zanim przeciwnik dojedzie do Rzymu.

Skomentuj 0

Bramka Aarona Ramseya była pierwszą Arsenalu w trzecim meczu z CSKA w historii. Szkoda z perspektywy londyńczyków, że cieszyli się z prowadzenia tak krótko.

Skomentuj 0

Tak padła najszybsza bramka dnia. Przypomnijmy w 22. sekundzie od rozpoczęcia spotkania.

Skomentuj 0

Arsenal już nie prowadzi z Koniami. Te poderwał do ataku autor gola na 1:1 Aleksandr Gołowin.

Skomentuj 0

22 sekundy. Tyle czasu potrzebowało Atletico na zdobycie gola.

Skomentuj 0

Nie próżnuje również Arsenal. W 9. minucie podopieczni Arsene'a Wengera skierowali piłkę do bramki CSKA. Autorem gola Aaron Ramsey.

Skomentuj 0

Lazio na prowadzeniu 1:0! Senad Lulić wbiegł w drugim tempie w pole karne Red Bulla Salzburg, a że nie miał obok siebie żadnego przeciwnika, spokojnie przymierzył w narożnik bramki po podaniu Dusana Basty!

Skomentuj 0

Ledwo rozpoczął się mecz w Madrycie, a Atletico już jest na prowadzeniu 1:0. W 1. minucie do bramki Sportingu trafił Koke.

Skomentuj 0

Prezentacja drużyn w Rzymie. Podopieczni Simone Inzaghiego podejmują Red Bulla Salzburg.

Skomentuj 0

Debiutant w europejskich pucharach jest w ćwierćfinale. Kibice się bawią.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na czterech stadionach.

Skomentuj 0

Próbka atmosfery na Estadio Wanda Metropolitano w Madrycie.

Skomentuj 0

Do Lipska przyjechali piłkarze Olympique Marsylia, żeby odnieść drugie w historii zwycięstwo w Niemczech. To poprzednie odnieśli w Dortmundzie.

Skomentuj 0

Rozgrzewka na Stadio Olimpico. Jak widać frekwencja wyższa niż zwykle. Przed Lazio mecz z Red Bullem Salzburg.