"To był karny!", "Kradzież stulecia" - hiszpańska i włoska prasa o horrorze w Madrycie

Real Madryt przegrał 1:3 z Juventusem Turyn, ale mimo to awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Tematem numerem jeden w prasie jest kontrowersyjny rzut karny dla Królewskich. Padły mocne słowa.

Jakub Artych

Marca: Juventus wprowadził panikę

Najmniej wątpliwości w sprawie "jedenastki" dla Realu Madryt ma hiszpańska "Marca". - To był karny! - podkreśla na okładce gazety. - Juventus wprowadził na Santiago Bernabeu wielką panikę. Prowadził już po dwóch minutach, a w 60. minucie 3:0. Real cierpiał jak nigdy, ale awansował jak zawsze - dodaje źródło.

Czy gdyby doszło do dogrywki, Juventus awasowałby do półfinału?

hiszpańskie i włoskie media
Komentarze (59)
  • Mariusz Lulewicz Zgłoś komentarz
    Tak jak myslalem ustawka -podejrzanie sędzia przeciągał ten mecz o dodatkowe 9 minut-z jakiej paki? dlaczego tak długo ?
    • Batuti Zgłoś komentarz
      Bali się Juventusu który ich zjadł Allegri miał jeszcze zmiany a Real nie, zajechał by ich i z kontry strzelił 4 bramkę i Real by odpał. Do karnych by nawet nie doszło. Juventus kolejny
      Czytaj całość
      raz wyeliminował Real Madry. A pomocy sędziowską real już nie dostanie bo VAR wejdzie AMEN :)
      • Adam Kremer Zgłoś komentarz
        Real dawno już idzie po bandzie. Ich zagrywki, teatr Ronaldo i chamskie zaczepki uchodzą płazem. Podobnie mecz Sewili z Bayernem Monachium. Kopy, łokcie itd. VAR musi wejść.
        • Badger Zgłoś komentarz
          Zenada i tyle w temacie
          • Tomasz Zalewski Zgłoś komentarz
            Nie rozumie tego o co tu chodzi przecież karny był ewidentny makaroniarze znowu płaczą
            • Misiek65 Zgłoś komentarz
              Real miał wielkie szczęście ze awansował . Karny sie należał jak najbardziej . Debilska interwencja obrońcy pozbawiła Juventus szansy na dogrywkę . W niej wszystko byłoby możliwe
              • obIONE Zgłoś komentarz
                Przecież real=drukowanie. Czy oni kiedykolwiek wygrali ważny mecz uczciwie?! Zawsze sędziowie wiedzą co mają robić gdy perezowi lata dupa...
                • FRIEND Zgłoś komentarz
                  nie było karnego . ja jako sędzie nia podjąlbym sie w takim momencie .nie raz sa popelniane błedy i mogl to samo zrobic . obejrzyjcie sobie w zwolnionym tempie a bedzie widoczne. pilkarz
                  przyjal i juz lecial do przodu a nie było formy pchania.
                  • zorkin Zgłoś komentarz
                    na tym etapie rozgrywek I przy tym czasie ktory zostal do konca sedzia zabil rywalizacje sportowa I dal realowi prezent zamiast dac rozstrzygnac w dogrywce pojedynek
                      • Sweet Bobby Zgłoś komentarz
                        Karny był ewidentny nie rozumiem komentarzy ... zresztą już wcześniej sędzia nie podyktował karnego dla Realu...a nieuznany gol?
                        • xXDepcioXx Zgłoś komentarz
                          Wielkie gratulacje dla Juventusu, który był zupełnie innym zespołem w ciągu tego dwumeczu, u siebie niepotrafiacy składnie rozegrać akcji, a na wyjeździe zespół z zabójczymi akcjami,
                          co do karnego to jeden sędzia by gwizdnął, drugi nie. Pewnie gdyby w Lidze Mistrzów był VAR to by tych podzielonych zdań nie było. Według mnie gdyby karny był w 50min to nie było by żadnych pretensji, ale to jednak emocje, walka o pieniądze i sławę. A Buffon zaliczył przykry koniec z tymi rozgrywkami.
                          • Marek Szymichowski Zgłoś komentarz
                            Oglądając ten mecz myślami byłem po stronie REALU, jednakże w raz z upływem czasu gry miałem mieszane uczucia w stosunku do gospodarzy. Jestem przekonany, że zawodnik realu gdyby poczuł
                            na plecach podmuch oddechu Medhi Benatia też by padł jak ścięty. Uważam, że rzutu karnego nie powinno być, sędzia naraził się wielu kibicom na świecie na krytykę za złą decyzję. W zamian za karnego powinna być dogrywka i wówczas wyłoniłoby to zwycięzcę dwu meczu i sędzia byłby cały i zdrowy w decyzjach podjętych na boisku. Pozdrawiam