2:1 - Danny Welbeck 75'

2:2 - Aaron Ramsey 90'

Pierwszy mecz: 1:4

Skomentuj 2

Koniec! Swoją zaliczkę z pierwszego meczu utrzymali piłkarze Arsenalu oraz Atletico Madryt. Z kolei zawodnicy Olympique Marsylia i Red Bulla Salzburg odwrócili wynik dwumeczu w rewanżu na własnym stadionie. Te kluby zameldowały się z półfinałach.

Skomentuj 0

Czekaliśmy na gole w doliczonym czasie i są! Hiroki Sakai przypieczętował awans Olympique Marsylia, a Aaron Ramsey ostatecznie wprowadził do półfinału Arsenal.

Skomentuj 0

Ostatnie minuty w rewanżach. Tak samo jak tydzień temu mnóstwo bramek. Dotychczas 15, a może któraś z drużyn trafi jeszcze swojego przeciwnika rzutem na taśmę.

Skomentuj 0

Danny Welbeck uspokoił sytuację Arsenalu w Moskwie. Bramka na 1:2 w rewanżu powoduje, że londyńczycy mają ponownie dwa gole zaliczki.

Skomentuj 0

Stefan Lainer po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował na 4:1 dla Red Bulla Salzburg! Ekipa z Austrii jest o krok od awansu dzięki genialnemu przyspieszeniu.

Skomentuj 0
  • Dwie minuty, dwa gole Red Bulla Salzburg i ekipa z Austrii odwróciła wynik dwumeczu na swoją korzyść! Doskonałe przyspieszenie zespołu z alpejskiego kraju. Kwadrans do końca i Lazio musi gonić przeciwnika.

Skomentuj 0

20 minut od awansu jest Lazio. Ciro Immobile został współliderem klasyfikacji strzelców Ligi Europy i poluje na kolejnego gola.

Skomentuj 0

Z reporterskiego obowiązku warto odnotować, że zmienił się wynik w Salzburgu. Lazio prowadziło 1:0 z Red Bullem zaledwie przez minutę. Totalnie rozkojarzeni rzymianie stracili gola na 1:1 i Austriacy pozostają dwie bramki od awansu.

Skomentuj 0

Rewanż pełny wrażeń w Marsylii.

Skomentuj 0

Szósty gol, trzeci zwrot akcji w Marsylii. Dimitri Payet ponownie odpowiedział rozkojarzonym po zdobyciu gola gościom, a rezultat 4:2 w rewanżu premiuje awansem Olympique.

Skomentuj 0

Drugi zwrot akcji w Marsylii. Jean-Kevin Augustin na 2:3 i to RB Lipsk ma na 35 minut przed końcem rywalizacji wynik premiowany awansem.

Skomentuj 0

Pierwszy gol po przerwie. CSKA trafiło na 2:0 z Arsenalem i potrzebuje jeszcze jednego gola do awansu. Pełna relacja LIVE z tego pojedynku --->

Skomentuj 0

Najbliżej dogrywki jest w Lizbonie. Sporting musiałby strzelić jeszcze jednego gola Atletico. Na pewno sędzia zakończy zawody po 90 minutach w Marsylii.

Skomentuj 0

Dusan Basta wygląda na zmęczonego, ale zadowolonego z bezbramkowego wyniku w Salzburgu. Premiuje on awansem Lazio.

Skomentuj 0

Na czterech stadionach rozpoczęła się druga połowa!

Skomentuj 0

Arsenal ma jeszcze dwa gole przewagi nad CSKA w dwumeczu. Dość bezpiecznie, ale nie komfortowo.

Skomentuj 0

Przerwa na czterech stadionach i jest dość ciekawie. Olympique Marsylia zdążył w 45 minut jednocześnie odwrócić wynik dwumeczu oraz rewanżu. Arsenal i Atletico stracili po golu ze swojej zaliczki. Kwadrans oddechu.

Skomentuj 0

Ciro Immobile zabrał Luisowi Alberto najpiękniejszą asystę całej edycji Ligi Europy. Po podaniu piętą Hiszpana jeden z najlepszych snajperów na kontynencie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Do przerwy Lazio remisuje bezbramkowo z Red Bullem Salzburg.

Skomentuj 0

Z kolei CSKA prowadzi 1:0 z Arsenalem i nieśmiało organizuje się do pościgu za faworytem po porażce 1:4 w Londynie.

Skomentuj 0

Kolejne gole i jeden z nich doprowadza do zwrotu akcji w dwumeczu. Florian Thauvin strzelił na 3:1 dla Olympique Marsylia i to drużyna z Ligue 1 jest aktualnie bliżej półfinału niż RB Lipsk.

Skomentuj 0

Lazio w ofensywnym składzie w Salzburgu, mimo to ogranicza się głównie do pilnowania przeciwnika. Red Bull atakuje, jednak bezskutecznie.

Skomentuj 0

Najpierw euforia, teraz nerwy w sektorze gości w Marsylii. Zobaczymy, jak potoczy się ta coraz ciekawsza rywalizacja.

Skomentuj 0

Robi się ciepło Atletico w Lizbonie. Sporting odrobił połowę strat z Madrytu i prowadzi w rewanżu 1:0.

Skomentuj 0

58. mecz w Lidze Europy i ostatni w tym sezonie? Red Bull Salzburg nie odrabia strat z Rzymu.

Skomentuj 0

Arsene Wenger pamięta w przeciwieństwie do swoich podopiecznych poprzednią wyprawę Kanonierów na teren CSKA. Wtedy skończyła się porażką 0:1. Dziś po 20 minutach bezbramkowo.

Skomentuj 0

Dotychczas zdecydowanie najwięcej dzieje się w Marsylii. Olympique musi nadal atakować.

Skomentuj 0

Dwa razy zagotowało się pod bramką Lazio, jednak rzymianie odparli ataki Red Bulla Salzburg i utrzymują przewagę 4:2 z pierwszego meczu.

Skomentuj 0

Bezbramkowo w Lizbonie. Kibice czekają na gola Sportingu, który doda rumieńców rywalizacji z Atletico Madryt.

Skomentuj 0

Olympique Marsylia potrzebuje jeszcze jednego gola do awansu.

Skomentuj 0

Szalony początek rewanżu w Marsylii! Trzy gole w dziewięć minut. Na pewno nie będzie w tej rywalizacji dogrywki. Sarr na 2:1 dla Olympique.

Skomentuj 0

Po golu Byków gospodarze potrzebowali trzech bramek do awansu. Konstantinos Mitroglou wyrównał na 1:1 i Olympique Marsylia nieco poprawił swoją sytuację.

Skomentuj 0

Pierwszy gol. Bruma ekspresowo powiększył zaliczkę RB Lipsk. Przedstawiciel Bundesligi prowadzi 1:0 w rewanżu i 2:0 w dwumeczu.

Skomentuj 0

Powitanie zawodników na stadionie w Salzburgu.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na czterech stadionach!

Skomentuj 0

RB Lipsk może osiągnąć półfinał w swojej pierwszej w historii europejskiej kampanii.

Skomentuj 0

Olympique Marsylia to ostatnia drużyna z Francji, która może wystąpić w finale w Lyonie.

Skomentuj 0

RB Lipsk grał już w tym sezonie na stadionie przedstawiciela Ligue 1. Zdemolował 4:1 AS Monaco.

Skomentuj 0

Rzymianie w ofensywnym składzie pomimo prowadzenia w dwumeczu 4:2.

Skomentuj 0

Arsenal jeszcze nigdy nie zwyciężył w Rosji. Piąte podejście w czwartek na stadionie CSKA.

Skomentuj 0

Sporting stoi przed trudnym zadaniem. Na półmetku dwumeczu z Atletico Madryt przegrywa 0:2.

Skomentuj 0

Poprzednie zwycięstwo Lazio w Austrii zapewniał jeszcze Simone Inzaghi. Tym razem w roli trenera poprowadzi rzymian w rewanżu z Red Bullem Salzburg.

Skomentuj 0

Delegacja z Lipska w Marsylii. Byki będą bronić skromnej zaliczki 1:0 na Stade Velodrome.