Neapol w euforii. Kibic zrobił sobie tatuaż na pamiątkę gola Koulibaly'ego

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO / Na zdjęciu: Kalidou Koulibaly po strzeleniu gola Juventusowi

Piłkarze SSC Napoli wygrali w hicie Serie A z Juventusem 1:0, po bramce Kalidou Koulibaly'ego w 90. minucie. Jeden z kibiców ekipy z Neapolu w euforii udał się do studia tatuażu. Zobaczcie, co widnieje na jego ręce.

W tym artykule dowiesz się o:

Na cztery kolejki przed końcem sezonu walka o mistrzostwo Włoch zapowiada się niezwykle pasjonująco. SSC Napoli zmniejszyło stratę do Juventusu Turyn do zaledwie jednego punktu. B

W Neapolu wygraną na terenie największego rywala potraktowano niemal jak zdobycie tytułu. Fani oszaleli z radości. Jeden z nich postanowił z tej okazji zrobić sobie pamiątkę na lata.

W sieci furorę robi zdjęcie zrobione w studiu tatuażu. Na dłoni kibica widnieje napis: "Juve - Napoli 0-1. 90' Koulibaly. 22/04/18".

Fotografię w ciągu ok. godziny polubiło prawie 100 tysięcy internautów. Aż trudno sobie wyobrazić, co zrobią kibice Napoli, jeśli drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego wywalczy scudetto.

Czy Napoli zdobędzie mistrzostwo Włoch w sezonie 2017/18?