Droga Arki i Legii do finału Pucharu Polski. Nie zabrakło emocji w meczach

1/16 finału:

Na tym etapie zmagań w Pucharze Polski piłkarze Legii Warszawa zmierzyli się z grającą w II lidze Wisłą Puławy. Zespół ze stolicy, jak na jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa w całych rozgrywkach przystało, odniósł zdecydowane zwycięstwo. Legia już po pierwszej połowie prowadziła 2:0, a w całym spotkaniu zwyciężyła 4:1. Pierwszego gola w 9. minucie zdobył Krzysztof Mączyński, a już chwilę później Tomasz Sedlewski pokonał własnego bramkarza. W drugiej połowie gole dla Legii zdobywali jeszcze Dominik Nagy i Armando Sadiku (na zdjęciu). Jedyną bramkę dla Wisły Puławy strzelił natomiast Robert Hirsz. Legia wygrała 4:1 i awansowała do kolejnej rundy, gdzie zmierzyła się z innym zespołem z niższej klasy rozgrywkowej, Ruchem Zdzieszowice.