Liga Narodów. Włochy - Polska: najsłabszy Błaszczykowski, najlepsi w obronie

Mateusz Skwierawski

Odwaga, ale i błędy

Jerzy Brzęczek - 6,0: Odważny wyjściowy skład selekcjonera. Zaufał zawodnikom, którzy są w formie w klubie. Potrafił posadzić na ławce pierwszego bramkarza Juventusu i snajpera Napoli, choć może dziwić, że nie wpuścił go nawet na kilkanaście minut. Postawił na Klicha, wrzucił na głęboką wodę Recę. Na plus. Ale jedno zawalił: zbyt długo trzymał na boisku Błaszczykowskiego, który nadawał się do zmiany po przerwie. Brzęczek trochę za wcześnie wycofał też z boiska dwóch rozgrywających (Klicha i Zielińskiego). Po błędzie Kuby i stracie gola, nie mieliśmy kim zaatakować. Linetty i Szymański nie są od tego. Ale nowy selekcjoner nie przegrał w debiucie, co ostatnio bywało rzadkością.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6).

Jak oceniasz występ naszej kadry w meczu z Włochami?

Komentarze (41)
  • Eric Getting Zgłoś komentarz
      Wszyscy jazgacie na Kubę, a gdzie był kur...a Reca - lewy obrońca? To po lewej stronie, jego, nastąpił faul, stronie, po której to właśnie on winien zatrzymać zawodnika włoskiego, a
      Czytaj całość
      nie ofensywny... prawy pomocnik Błaszczykowski!
        Brzęczek moja ocena - 7 za pierwszą połowę i niestety 3 za drugą. Średnia wychodzi - 5. I na razie na tyle go wyceniam. Skala od 1-10, choć skalowanie chyba za duże.
        • Singo13 Zgłoś komentarz
          Kuba - Nie popsuj tego na co pracowałeś tyle lat.
          • Greg Kowal Zgłoś komentarz
            Jesli Kuba nie poprawi formy to dlugo juz nie pogra. Widac ze wiek i przewlekle kontuzje daja my problemy. To juz nie ten sam Kuba co dawal rajdy i fajne dryblingi. W dodatku tak doswiadczony
            facet robi tak ryzykowny wslizg w polu karnym. Troche nieodpowiedzialnie...
            • mirek d. Zgłoś komentarz
              Błaszczykowski powinien dać sobie już spokój, tak samo jak zrobił to Piszczek
              • MarioStefan Zgłoś komentarz
                Dobre sobie Lewandowski 8 a Kuba , to jaja a Krycha .... najsłabszy na boisku !!!!
                • Krzysztof Honzła Zgłoś komentarz
                  Reca nota 7,naćpany oglądałeś ten mecz marny redaktorku
                  • Mateusz Kląskała Zgłoś komentarz
                    Nie mówcie mi, że Fabian nie mógł nic zrobić przy golu... Bramkarz gdy broni bramki przy rzucie karnym musi być aktywny na linii. Łukasz stał i się położył w jedną stronę. Jorginho
                    musiałby mieć opaskę na oczach - choć pewnie i tak by trafił.
                    • Markal Zgłoś komentarz
                      Dajcie spokój chłopakowi, grał przyzwoicie. Karnego nie było! Słowa uznania dla wszystkich i czekamy na następny mecz!!!
                      • Korcula Zgłoś komentarz
                        coś ostatnio Kuba ma pecha do karnych a swoją drogą jak się nie gra w klubie to jak można grac w kadrze ?
                        • wisus54 Zgłoś komentarz
                          Zieliński wychwalany bo zdobył bramkę, jednak nikt Piotrusiowi jak dotąd nie wypomniał sytuacji sam na sam której zawodnik tej klasy nie może nie wykorzystać bo w meczu druga może się
                          nie zdarzyć (tu miał szczęście). Powinno być 2:1. Druga piękna asysta Lewandowskiego. Tyle że to chyba nie jego rola w reprezentacji i Bayernie.
                          • Manuel Zgłoś komentarz
                            Fabiański pierwszym bramkarzem reprezentacji, najlepsza decyzja trenera, na mundialu też powinien bronić Fabian, Nawałka nie doceniał jego umiejętności. Szczęsny bronił fatalnie.