Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Der Spiegel" pokazał dokument z podpisem Ronaldo

Dziennik "Der Spiegel" pokazał dokument z podpisem Cristiano Ronaldo, w którym piłkarz przyznaje się do zawarcia ugody z Kathryn Mayorgą. Ponato Portugalczyk wyznaje, że kobieta nie chciała odbywać się z nim stosunku seksualnego.
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Cristiano Ronaldo Getty Images / Julian Finney / Staff / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Rozwija się sprawa Cristiano Ronaldo i jego rzekomego gwałtu na Amerykance Kathryn Mayorge w 2009 roku w Las Vegas. Dokumenty, które opublikował dziennik "Der Spiegel" nie stawiają Portugalczyka w korzystnym świetle.

Gazeta, która jako pierwsza opublikowała zeznania kobiety oskarżającej piłkarza, pokazała teraz dokument, w którym gracz Juventusu przyznaje się do zawarcia ugody z Mayorge i przekazania jej 375 tysięcy dolarów za milczenie.

Ponadto "Der Spiegel" upublicznił raport policji z Las Vegas, sporządzony kilka godzin po rzekomym gwałcie. Wynika z niego, że "płaczaca kobieta odmawiała podania nazwiska mężczyzny, powiedziała tylko, że to sportowiec i celebryta".

Zdjęcie ugody między Ronaldo a Mayorge z podpisem piłkarza ( Zdjęcie ugody między Ronaldo a Mayorge z podpisem piłkarza ("AS")
To jednak nie koniec. Uwagę zwraca także kwestionariusz, który Ronaldo wypełnił dla swoich prawników. Na pytanie o zachowanie Amerykanki w trakcie zbliżenia, piłkarz wyznał, że kobieta "powiedziała nie i kilka razy powtórzyła, żebym przestał".

Kwestionariusz Ronaldo, w którym przyznaje, że kobieta nie chciała stosunku ( Kwestionariusz Ronaldo, w którym przyznaje, że kobieta nie chciała stosunku ("AS")
Prawnicy Amerykanki zamierzają złożyć pozew w sądzie w Nevadzie przeciwko Ronaldo, z kolei jego prawnicy chcą wytoczyć proces o zniesławienie. Piłkarz Juventusu zaprzecza zdecydowanie, że między nim a kobietą doszło do stosunku seksualnego.

- Zdecydowanie nie zgadzam się z oskarżeniami wobec mojej osoby. Gwałt jest strasznym przestępstwem, które pozostaje w sprzeczności z moim postępowaniem i moją osobowością. Nie chcę uczestniczyć w tym medialnym spektaklu, który tworzą osoby chcące się wypromować na mojej osobie - ogłosił.

ZOBACZ WIDEO Juventus nie zawodzi. Ronaldo znowu strzela! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Czy wierzysz w niewinność Cristiano Ronaldo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
"Der Spiegel"
Komentarze (10):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×