Łukasz Piszczek kopnięty w twarz. Polak zakrwawiony

Pod koniec pierwszej połowy meczu Borussia Dortmund - Atletico Madryt Łukasz Piszczek padł na murawę po tym, jak został kopnięty w twarz. Zakrwawionym Polakiem zajęły się służby medyczne.
Dawid Borek
Dawid Borek
East News / Jan Huebner/Voigt/Imago Sport / Na zdjęciu: zakrwawiony Łukasz Piszczek

W 45. minucie spotkania w Dortmundzie, przy walce o piłkę, Łukasz Piszczek starł się z Thomasem Lemarem. Konkretnie - z jego podniesioną zbyt wysoko nogą. Polak został kopnięty w twarz, w okolice oka.

Sytuacja wyglądała groźnie. Piszczek upadł na murawę, a na jego twarzy pojawiła się krew. Zajęły się nim służby medyczne, a po chwili, jeszcze przed przerwą, obrońca zszedł do szatni BVB. Tam był opatrywany, a jego dalszy udział w meczu stanął pod znakiem zapytania.

Na szczęście uraz nie okazał się poważny i Piszczek mógł wrócić na boisko. Lemar za swoje zagranie został ukarany żółtą kartką.

Po bramce Aksela Witsela w 38. minucie, Borussia Dortmund prowadzi z Atletico Madryt 1:0.