Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł 2:0 (1:0)

Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)

• ja33 Zgłoś komentarz
    zakładam,ze sportem profi nie masz nic wspolnego dlatego szukasz amatora naiwnego.
    • SŁOWIANIN666 Zgłoś komentarz
      Witaj. Witaj dziewczyno o kobiecych kształtach, cokolwiek masz na myśli, albo masz poważne problemy emocjonalne, albo lubisz prowokować do bezsensownych postów.

Koniec wtorkowych meczów Ligi Mistrzów! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE.

Skomentuj 0

Tottenham Hotspur wygrywa z PSV Eindhoven 2:1 po golu niezawodnego Harry'ego Kane'a w 89. minucie meczu.

Skomentuj 0

1:1 w Mediolanie! Do remisu w 87. minucie doprowadził Mauro Icardi.

Skomentuj 0

FC Barcelona dopięła swego i od 83. minucie po golu Malcoma prowadzi z Interem 1:0.

Skomentuj 0

W Londynie remis 1:1! Bramkę dla Tottenham Hotspur w 78. minucie zdobył Harry Kane.

Skomentuj 0
    • W 71. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński (SSC Napoli), który zmienił Fabiana Ruiza.

Skomentuj 0

FC Porto znów prowadzi różnicą dwóch trafień z Lokomotiwem Moskwa (3:1). W 67. minucie trzeciego gola dla swojej ekipy strzelił Jesus Manuel Corona.

Skomentuj 0

SSC Napoli doprowadziło do remisu 1:1 w rywalizacji z Paris Saint-Germain. W 63. minucie rzut karny na bramkę zamienił Lorenzo Insigne.

Skomentuj 0

Lokomotiw Moskwa strzelił kontaktowego gola w meczu z FC Porto (1:2). W 59. minucie spotkania Jefferson Farfan pokonał Ikera Casillasa.

Skomentuj 0

Schalke 04 Gelsenkirchen podwyższyło swoje prowadzenie z Galatasarayem Stambuł, a bramkę na 2:0 zdobył w 57. minucie konfrontacji Mark Uth.

Skomentuj 0

Po zmianach stron na żadnym stadionie jeszcze nie padł gol.

Skomentuj 0

Rozpoczęły się także II odsłony starć w Madrycie, Porto oraz Neapolu.

Skomentuj 0

Drugie połowy spotkań w Mediolanie, Londynie i Gelsenkirchen wystartowały!

Skomentuj 0

Pierwsze połowy w spotkaniach Ligi Mistrzów, które zaczęły się o godzinie 21:00 zakończone. Przynajmniej jeden gol nie padł tylko w meczu Inter Mediolan - FC Barcelona.

Skomentuj 0

Paris Saint-Germain strzeliło SSC Napoli tzw. gola do szatni, a jego autorem w drugiej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy okazał się Juan Bernat.

Skomentuj 0

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Inter Mediolan - FC Barcelona.

Skomentuj 0

FC Porto prowadzi z Lokomotiwem Moskwa (gra Grzegorz Krychowiak) już 2:0. Drugą bramkę dla Smoków w 42. minucie zdobył Moussa Marega.

Skomentuj 0

Borussia Dortmund straciła pierwszego gola w LM 2018/2019. Do bramki niemieckiej ekipy w 33. minucie trafił Saul (Atletico Madryt).

Skomentuj 0

Pół godziny gry w spotkaniach, które zaczęły się o godzinie 21:00 już za nami. Gole padły na razie w Londynie, Gelsenkirchen i Porto.

Skomentuj 0

Borussia Dortmund, której bilans bramkowy w obecnej edycji Ligi Mistrzów to 8:0, wciąż remisuje z Atletico Madryt 0:0, a jest 20. minuta meczu.

Skomentuj 0

Także bez bramek w Neapolu, gdzie SSC Napoli (Milik, Zieliński) gra z Paris Saint-Germain.

Skomentuj 0

FC Barcelona przeważa w rywalizacji z Interem Mediolan, ale na razie na Stadio Giuseppe Meazza San Siro w Mediolanie 0:0.

Skomentuj 0

Dobrze swoje starcia otworzyły również FC Porto oraz Schalke 04 Gelsenkirchen. Porto prowadzi z Lokomotiwem Moskwa po bramce Hectora Herrery (2 min.), zaś Schalke wygrywa z Galatasarayem Stambuł po trafieniu Guido Burgstallera (4 min.).

Skomentuj 0

2. minuta spotkania i PSV Eindhoven już prowadzi z Tottenhamem Hotspur 1:0 po bramce Luuka de Jonga.

Skomentuj 0

Wybiła godzina 21:00. Startujemy z 6 meczami Ligi Mistrzów!

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu SSC Napoli - Paris Saint-Germain?

Skomentuj 0

Znamy również wyjściowe zestawienia Schalke 04 Gelsenkirchen i Galatasaray Stambuł:

Skomentuj 0

Trenerzy odkryli karty przed meczem Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven:

Skomentuj 0

Znamy składy na mecz Inter Mediolan - FC Barcelona:

Skomentuj 0

Grzegorz Krychowiak w wyjściowej "11" Lokomotiwu Moskwa na spotkanie z FC Porto:

Skomentuj 0

Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik na ławce rezerwowych SSC Napoli na starcie z Paris Saint-Germain:

Skomentuj 0

W podstawowym składzie Borussii Dortmund na mecz z Atletico Madryt znalazł się Łukasz Piszczek: