Pochwały w kierunku Łukasza Fabiańskiego. "To była wielka chwila"

Łukasz Fabiański był jednym z bohaterów meczu z Cardiff City (3:1). West Ham United mógłby tego spotkania nie wygrać, gdyby nie obroniony rzut karny przez Polaka.

Michał Jankowski
Łukasz Fabiański Getty Images / Alex Livesey / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
West Ham United pokonał Cardiff City 3:1 i zdobył w pełni zasłużone trzy punkty. Mecz mógłby potoczyć się inaczej, gdyby rywale w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie. Uniemożliwił im to Łukasz Fabiański, który obronił rzut karny. - To mógł być dla Cardiff wielki moment, ale Łukasz nas uratował broniąc rzut karny i to dla nas była to wielka chwila - chwali Polaka Angelo Ogbonna.

Fabiański obronił rzut karny przy wyniku 0:0. West Ham United w drugiej połowie pokazał klasę i zdobył trzy bramki. W końcówce dał się zaskoczyć, ale trzy punkty zostały w Londynie. - Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Było ono dla nas bardzo ważne. Koncentrowaliśmy się od samego początku i mieliśmy swoje szanse - dodał Ogbonna.

Dla 30-letniego obrońcy był to powrót do wyjściowego składu West Hamu po ponad trzech miesiącach. - Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do składu - zakończył.

Czy Łukasz Fabiański powinien grać w lepszym klubie niż West Ham United?