Skandaliczne zachowanie Edina Dzeko. Opluł sędziego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / ZUMA  / Na zdjęciu: Edin Dzeko
Newspix / ZUMA / Na zdjęciu: Edin Dzeko

Do skandalu doszło w trakcie meczu Fiorentiny z Romą (7:1) w Pucharze Włoch. W drugiej połowie napastnik gości Edin Dzeko opluł sędziego, za co został ukarany czerwoną kartką.

To był koszmarny wieczór dla kibiców Romy. Giallorossi przegrali z Fiorentiną aż 1:7 w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Obrazu klęski zespołu dopełnia skandaliczne zachowanie jednego z graczy stołecznej drużyny.

W 72. minucie Edin Dzeko wdał się w kłótnię z arbitrem. Po krótkiej wymianie zdań zdenerwowany Bośniak zdecydował się na oplucie sędziego.

Ten nie miał wyjścia i pokazał mu czerwoną kartkę.

Dodajmy, że napastnik pojawił się na murawie w przerwie, gdy zmienił Javiera Pastore.

Osłabiony zespół Giallorossich nie miał już szans na nawiązanie walki z gospodarzami i stracił w końcówce jeszcze trzy gole.

Sprawdź wszystkie najnowsze informacje piłkarskie!

Nie ma wątpliwości, że piłkarz Romy zostanie surowo ukarany za swoje zachowanie przez włoską federację. Kto wie, czy nie czeka go kilka tygodni przerwy, co nie będzie dobrą wiadomością dla trenera Eusebio di Francesco.

W środę z Pucharu Włoch odpadł także Juventus, który niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Atalantą aż 0:3.