Puchar Anglii: Watford pokonał Crystal Palace i awansował do półfinału

Piłkarze Watfordu zagrają w półfinale Pucharu Anglii. Wszystko dzięki wygranej 2:1 (1:0) nad Crystal Palace. O triumfie przesądził gol rezerwowego.

Kuba Cimoszko
piłkarze Watford FC Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: piłkarze Watford FC
W starciu dwóch drużyn Premier League trudno było wskazać faworyta. Nieco więcej szans dawano jednak gospodarzom. I zgodnie z tą prognozą to oni otworzyli wynik. Stało się tak za sprawą trafienia Ettiene Capoue'a w 27. minucie.

Watford zszedł na przerwę prowadząc, ale nie zdołał go długo utrzymać. Zaraz po tym, jak minął kwadrans drugiej części wyrównał Mitchy Batshuayi. Na jego gola odpowiedział jednak rezerwowy Andre Gray i dzięki temu to jego drużyna mogła świętować awans.

Watford FC - Crystal Palace 2:1 (1:0)
1:0 - Ettiene Capoue 27'
1:1 - Mitchy Batshuayi 62'
2:1 - Andre Gray 80'

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Watford stać na sięgnięcie po trofeum?