"Czarnogóra - Anglia 1:2 (1:2)" rzeczywiście KANONADA!!!!
      anglia slaba? chyba dyscypliny pomyliles z siatkowka, czechow rozjechali jak chcieli a serbia to wieksza polka niz my
        Sensacja? Angole sa słabi i ich wygrane to sensacje

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Olivier Giroud zapisał się w historii. Został trzecim najlepszym strzelcem reprezentacji Francji.

Skomentuj 0
      • Szymon Marciniak również gwiżdże po raz ostatni w meczu Portugalia - Serbia. Mistrzowie Europy zremisowali 1:1.

Skomentuj 0

A Ukraina rzutem na taśmę pokonała Luksemburg dzięki samobójczej bramce Gersona Rodriguesa w doliczonym czasie gry.

Skomentuj 0

Zakończył się również mecz Kosowa z Bułgarią. Tam remis 1:1.

Skomentuj 0

Koniec pierwszych meczów. Andora przegrała 0:2 z Albanią, Francuzi wygrali 4:0 z Islandią, a Anglia przejechała się po Czarnogórze i wygrała 5:1.

Skomentuj 0

Remisują Portugalczycy, remisują także Luksemburczycy. W lepszych nastrojach są ci drudzy, bo przy takim zbiegu wydarzeń zostaną liderem swojej grupy!

Skomentuj 0

A Albania prowadzi już z Andorą 2:0. W 88. minucie do siatki trafia Bekim Balaj.

Skomentuj 0

Tymczasem w Paryżu Francuzi trafiają na 4:0. Antoine Griezmann dostał podanie od Kyliana Mbappe, przedarł się na prawą stronę pola karnego i z kilku metrów pokonał bramkarza.

Skomentuj 0

Anglicy się nie zatrzymują! Raheem Sterling strzela pierwszego gola w tym meczu, a piątego dla Anglików w tym meczu. Skrzydłowy urwał się na prawej stronie pola karnego, zszedł do środka i strzałem lewą nogą pokonał bramkarza. Czarnogóra przegrywa już 1:5.

Skomentuj 0

78. minuta i Francuzi wygrywają 3:0 z Islandią. Kylian Mbappe już asystował, a teraz zdobywa bramkę. 20-letni piłkarz Paris Saint-Germain przyjął podanie prostopadłe, wbiegł w pole karne między dwóch obrońców i posłał piłkę tuż obok słupka.

Skomentuj 0

Ależ ofiarnie bronią się Serbowie w meczu z Portugalczykami! Zmasowany atak na bramkę Marko Dmitrovicia, dwa strzały z bardzo bliskiej odległości, ale na posterunku obrońcy.

Skomentuj 0

Czy Ross Barkley ustrzeli hat-tricka w meczu z Czarnogórą?

Skomentuj 0

Ross Barkley ma już dwa gole w meczu z Czarnogórą. A wciąż ma szanse na hat-tricka!

Skomentuj 0

4:1 dla Anglii! Szybka kontrataków przyjezdnych, Raheem Sterling dośrodkował z prawej strony, Harry Kane dopełnił formalności i Czarnogóra w 72. minucie traci do rywali już trzy gole.

Skomentuj 0

Francuzi podwyższyli prowadzenie nad Islandią. Bramkarza rywali pokonał Olivier Giroud. Napastnik celnie uderzył głową po dośrodkowaniu z prawej strony.

Skomentuj 0

Portugalczycy już zdążyli wyrównać, a UEFA przypomina, jak swoją bramkę z rzutu karnego świętował Dusan Tadić.

Skomentuj 0

Kosowo wyrównuje z Bułgarią. W 62. minucie gola strzelił Arber Zeneli.

Skomentuj 0

59. minuta i Anglicy prowadzą 3:1 z Czarnogórą. Długo walczył z piłką na prawej stronie Raheem Sterling. Zawodnik Manchesteru City próbował dośrodkować, zablokowało go trzech rywali i podanie odbiło się od Stefana Savicia. Przejął ją Ross Barkley, oddał pewny strzał i podwyższył przewagę Lwów Albionu.

Skomentuj 0

52. minuta meczu Portugalia - Serbia i dobrej okazji nie wykorzystał Dyego Sousa. Napastnik gospodarzy nie trafił w piłkę podczas próby strzału w polu karnym.

Skomentuj 0

54. minuta meczu Czarnogóra - Anglia i odegrali się gospodarze. Fatos Beqiraj uderzył z kilku metrów, ale niezbyt precyzyjnie. Piłka przeleciała obok słupka.

Skomentuj 0

Czekamy, aż padną pierwsze bramki w drugich połowach dzisiejszych spotkań. Przed szansą stanęli Anglicy, którzy na krótko rozegrali rzut wolny, zamiast szukać uderzenia z dystansu. Drużyna Garetha Southgate'a wciąż prowadzi 2:1 z Czarnogórą.

Skomentuj 0

Długo czekaliśmy, aż drugą połowę zacznie Szymon Marciniak. Ale już grają. 46. minuta starcia Portugalia - Serbia.

Skomentuj 0

Mamy również początek drugiej połowy spotkania Luksemburg - Ukraina.

Skomentuj 1

Grają już także reprezentacje Kosowa i Bułgarii.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Zaczęły się drugie połowy spotkań Czarnogóra - Anglia, Francja - Islandia i Andora - Albania.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Michael Keane miał dziś co świętować. Nie dość, że dał Anglikom wyrównanie z Czarnogórą, to jeszcze zdobył pierwszą bramkę dla dorosłej reprezentacji.

Skomentuj 0

Zakończyła się też pierwsza połowa starcia między Luksemburgiem a Ukrainą.

Skomentuj 0

Serbowie nie wykorzystali dwóch kolejnych rzutów rożnych w doliczonym czasie, więc Szymon Marciniak wzywa ich i Portugalczyków na przerwę.

Skomentuj 0

Reprezentaci Kosowa i Bułgarii także schodzą na przerwę.

Skomentuj 0

Koniec pierwszej połowy meczu Czarnogóry z Anglią. Lwy Albionu prowadzą 2:1.

Skomentuj 0

W meczu Andory z Albanią i Francji z Islandią zaczęła się już przerwa.

Skomentuj 0

Tymczasem Ukraina remisuje z Luksemburgiem. W 40. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Wiktor Cyhankow.

Skomentuj 0

Portugalczycy wyrównali! Znakomita indywiduwalna akcja Williama Carvalho zakończona jeszcze lepszym strzałem z dystansu. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki! Portugalia remisuje 1:1 z Serbią.

Skomentuj 0

Nigdzie nie mamy już bezbramkowych remisów. I dobrze, niech się dzieje! Bułgarzy od 39. minuty prowadzą z Kosowem po bramce Vasila Bozhikova.

Skomentuj 0

39. minuta meczu z Czarnogórą i Anglicy na prowadzeniu! Do siatki trafił Ross Barkley. Pomocnik Chelsea zmienił tor lotu piłki po strzale Calluma Hudson-Odoi.

Skomentuj 0

Luksemburg prowadzi z Ukrainą! W 36. minucie trafił David Turpel.

Skomentuj 0

Znakomita okazja Anglików do wyjścia na prowadzenie. Zagotowało się w polu karnym Czarnogóry. Z kilku metrów uderzał Raheem Sterling, ale został zablokowany przez przeciwnika.

Skomentuj 0

Czy Portugalczycy wyrównają z Serbami do końca pierwszej połowy?

Skomentuj 0

Portugalczycy w złych nastrojach. Ich kapitan Cristiano Ronaldo doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda i został zmieniony w 31. miucie przez Pizziego. 32. minuta, a Serbowie wciąż prowadzą 1:0.

Skomentuj 0

Radość Czarnogóry nie trwała długo. W 30. minucie Anglicy wyrównali wynik spotkania. Na 1:1 trafił Michael Keane po dośrodkowaniu z rzutu wolnego od Rossa Barkleya.

Skomentuj 0

A tak swoje trafienie przeciwko Anglii świętował Marko Vesović, piłkarz Legii Warszawa.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo ma problemy z udem. Do piłkarza pospieszyli medycy.

Skomentuj 0

Od normy odstają już tylko mecze Kosowo - Bułgaria i Luksemburg - Ukraina. Tam dalej bez bramek. Ile można czekać...

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Mijat Gacinovicia odniósł kontuzję i został zastąpiony przez Nemanję Radonjicia. Trener Serbiów musiał dokonać pierwszej zmiany.

Skomentuj 0

Mamy kolejną bramkę! Armando Sadiku trafia i Albania prowadzi z Andorą.

Skomentuj 0

Pachnie siensacją również w Czarnogórze! Jordana Pickforda pokonał piłkarz Legii Warszawa, Marko Vesović! Pomocnik wszedł w pole karne i technicznie uderzył obok słupka! 1:0 dla gospodarzy.

Skomentuj 0

A w Andorze, Czarnogórze, Kosowie i Luksemburgu dalej bez bramek. Wstyd panowie, wstyd...

Skomentuj 0

15. minuta meczu Portugalia - Serbia i blisko wyrównania był Rafa Silva. Zawodnik drużyny gospodarze uderzył obok słupka. Wciąż Serbowie na prowadzeniu.

Skomentuj 0

12. minuta meczu Francja - Islandia i pierwszy gol, na prowadzeniu mistrzowie świata. Do siatki Islandczyków trafił Samuel Umtiti po dośrodkowaniu z lewej strony od Kyliana Mbappe.

Skomentuj 0

Na pozostałych pięciu stadionach dalej bezbramkowy remis.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo się zdenerwował. Mocny strzał napastnika Juventusu, ale na posterunku czuwa serbski bramkarz. 9. minuta meczu i 1:0 dla Serbii.

Skomentuj 0

8. minuta meczu Portugalia - Serbia i mamy bramkę dla przyjezdnych. Dusan Tadić wykorzystał rzut karny i 1:0 dla Serbów. Pachnie sensacją!

Skomentuj 0

Czy będzie rzut karny dla Serbii? W szóstej minucie meczu z Portugalią Gacinović przelobował Rui Patricio, ale wcześniej bramkarz faulował strzleającego.

Skomentuj 0

Z kolei u Francuzów zapanowała powaga. Boisko opuścił na moment Kylian Mbappe i mistrzowie świata drżeli o zdrowie swojej młodej gwiazdy. Zawodnik PSG szybko ich uspokoił i wrócił na murawę.

Skomentuj 0

Dzieje się w Portugalii. Zagotowało się w polu karnym Serbów, nieporozumienie obrony po dośrodkowaniu z prawej strony i piłkę przejął William Carvalho. Pomocnik nie trafił do bramki z kilku metrów.

Skomentuj 0

We wszystkich meczach na razie bezbramkowe remisy. Wciąż czekamy, aż padną pierwsze bramki. Piłkarze nie rozpieszczają.

Skomentuj 0

Pierwsza minuta meczu Portugalia - Serbia i gospodarze pospieszyli z pierwszym atakiem. Goście jednak na posterunku i wybili dośrodkowanie z lewej strony.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na sześciu stadionach. Wyniki wszystkich spotkań możecie śledzić w tej relacji.

Skomentuj 0

Piłkarze stopniowo na kolejnych stadionach wychodzą na murawę. O 20:45 zacznie się sześć kolejnych spotkań eliminacji ME 2020.

Skomentuj 0

Po twarzy Calluma Hudson-Odoi łatwo odczytać, że cieszy się ze zbliżającego się debiutu w wyjściowym składzie reprezentacji Anglii.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Przed Serbami arcytrudne zadanie. Portugalczycy są niepokonani od ostatnich siedmiu spotkań. Po drodze z mistrzami Europy przegrali również Polacy - było to w październiku podczas meczu Ligi Narodów w Chorzowie (3:2). Ostatnia porażka przytrafiła się ekipie Fernando Santosa podczas mundialu w Rosji z Urugwajem w 1/8 finału.

Skomentuj 0

Raheem Sterling znowu w wyjściowej "11" Anglii. Zawodnik Manchesteru City jest w wybornej formie. W piątkowym meczu z Czechami (5:0) zawodnik strzelił trzy gole i raz asystował.

Skomentuj 0

Za 45. minut ruszamy z kolejnymi sześcioma meczami eliminacji ME. Zagrają między innymi aktualni mistrzowie świata, czyli Francuzi czy Portugalczycy, zwycięzcy EURO 2016. Warto śledzić dzisiejsze starcia!

Skomentuj 0

Tak natomiast prezentują się wyjściowe składy Czarnogóry i Anglii:

Skomentuj 0

Składy na mecz Portugalia - Serbia.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Mołdawianie mieli okazję z rzutu wolnego, ale po nim nie zdobyli bramki honorowej. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie. Turcy wygrali 4:0 z Mołdawią i - przynajmniej na trzy godziny - będą liderem grupy H eliminacji ME 2020.

Skomentuj 0

Została już tylko godzina do pierwszego gwizdka meczu Francja - Islandia. Didier Deschamps ogłosił skład mistrzów świata na ten mecz.

Skomentuj 0

Cenk Tosun mógł ustrzelić hat-tricka. Napastnik Evertonu stanął przed szansą w polu karnym. Oddał strzał z woleja, ale nad bramką. Reprezentacja Turcji wciąż prowadzi 4:0 z Mołdawią.

Skomentuj 0

Kadry z trwającego spotkania Turcja - Mołdawia:

Skomentuj 0

Fernando Santos również odkrył karty przed dzisiejszym spotkaniem z Serbią. Od pierwszej minuty zagra m. in. Cristiano Ronaldo. Przypominamy: początek meczu Portugalia - Serbia o godzinie 20:45.

Skomentuj 0

70. minuta i Turcy prowadzą już 4:0. Kaan Ayhan celnie uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony i pokonał bramkarza Mołdawii.

Skomentuj 0

Anglicy ogłosili już swój skład na spotkanie z Czarnogórą. W wyjściowej "11" Lwów Albionu zadebiutują Declan Rice i Callum Hudson-Odoi. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.

Skomentuj 0

65. minuta i dopiero pierwsza żółta kartka. Ukarany nią reprezentant Mołdawii - Oleg Reabciuk. Chwilę po nim za ciosem poszedł kolega z linii pomocy - Artur Ionita.

Skomentuj 0

Turcy już zdążyli świętowanie czwartego gola, ale był spalony. Deniz Turuc trafił do siatki, jednak sędzia nie uznał jego trafienia. Gospodarze wciąż wygrywają z Mołdawią 3:0.

Skomentuj 0

Dzieje się w Turcji! Co się odwlecze, to nie uciecze i 3:0 dla gospodarzy! Cenk Tosun bezlitośnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderzył głową i pokonał Alexeia Koseleva.

Skomentuj 0

Bramkarz reprezentacji Mołdawii obronił rzut karny! Alexei Koselev zatrzymał płaski strzał Buraka Yilmaza.

Skomentuj 0

52. minuta meczu Turcja - Mołdawia. Burak Yilmaz wywalczył rzut karny. Piłkarza ekipy gospodarzy faulował Artiom Rozgoniuc.

Skomentuj 0

Ale grają nie tylko w Europie. Wczoraj doszło do bardzo... ciekawej sytuacji podczas meczu eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Zresztą co będziemy opowiadać, przeczytajcie.

Skomentuj 0

Zaczęła się druga połowa meczu Turcja - Mołdawia. W obu ekipach bez zmian.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu Turcja - Mołdawia. Gospodarze prowadzą 2:0 i w tabeli LIVE wyprzedzają Francuzów. Les Bleus o 20:45 zaczną swoje spotkanie z Islandią.

Skomentuj 0

Tymczasem w Turcji 44. minuta rywalizacji z Mołdawią. Koszmarny błąd popełnił Hakan Calhanoglu. Pomocnik Milanu dostał podanie w polu karnym, ale trafił w słupek! Wciąż 2:0 dla gospodarzy.

Skomentuj 0

Portugalczycy także gotowi na domowe spotkanie z Serbami.

Skomentuj 0

Z kolei Stade de France gotowy na podjęcie reprezentacji Islandii.

Skomentuj 0

Z kolei o 20:45 zacznie się sześć kolejnych meczów eliminacji. Anglicy zagrają z Czarnogórą na wyjeździe.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Efektowna oprawa kibiców reprezentacji Turcji:

Skomentuj 0

26. minuta i 2:0 dla Turcji! Tym razem defensywę kadry Mołdawii rozpracowali Burak Yilmaz i Cenk Tosun. Yilmaz dośrodkował z lewej strony, a celnie z kilku metrów uderzył Tosun.

Skomentuj 0

23. minuta meczu Turcja - Mołdawia i pierwszy gol! Hasan Ali Kaldirim uderzył z okolic 10 metra i mamy 1:0 dla gospodarzy. Efektowna asysta przewrotką w wykonaniu Hakana Calhanoglu.

Skomentuj 0

Siódma minuta meczu Turcja - Mołdawia. Przed ogromną szansą stanęli gospodarze. Cenk Tosun z Evertonu wyszedł na wolną pozycję w polu karnym, ale trafił wprost w bramkarza. Wciąż 0:0.

Skomentuj 0

W kadrze Turcji od pierwszej minuty zagra m.in. kolega Krzysztofa Piątka z AC Milan - Hakan Calhanoglu. Z kolei w pierwszym składzie Mołdawii znalazł się pomocnik Cagliari Artur Ionita.

Skomentuj 0

Zaczął się pierwszy poniedziałkowy mecz eliminacji ME 2020! Przy piłce reprezentacja Mołdawii, która dziś gra w niebieskich koszulkach. Reprezentanci Turcji w czerwonych trykotach.