Liga Mistrzów. Tottenham - Liverpool. Incydent w finale. Fanka w kostiumie kąpielowym wbiegła na murawę

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać mecz. Na murawę wbiegła fanka w stroju kąpielowym.

Michał Jankowski
Na zdjęciu kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie PAP/EPA / Rodrigo Jimenez / Na zdjęciu kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie

W finałach ważnych rozgrywek bardzo często na murawę wbiegają pojedynczy kibice. Zazwyczaj bywają to mężczyźni, którzy chcą zabłysnąć lub zrobić sobie zdjęcie czy przybić "piątkę" z ulubionym zawodnikiem. Podczas meczu Tottenham - Liverpool było jednak nieco inaczej.

W 18. minucie finału Ligi Mistrzów Damir Skomina przerwał akcję Tottenhamu, ponieważ na murawę wbiegła fanka w stroju kąpielowym, co spotkało się z entuzjazmem publiczności.
Fanka, która wbiegła na murawę, podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie. Fot. PAP/EPA/Rodrigo Jimenez Fanka, która wbiegła na murawę, podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie. Fot. PAP/EPA/Rodrigo Jimenez
Kobieta triumfalnie przebiegła pół boiska z uniesionymi rękoma, a potem została złapana przez stewardów i odprowadzona poza boisko. Teraz z pewnością nie uniknie kary. Może spodziewać się grzywny oraz zakazu stadionowego.

Po krótkiej przerwie sędzia mógł wznowić mecz. Cała sytuacja miała miejsce przy wyniku 1:0 dla Liverpoolu. Finał Ligi Mistrzów odbywa się na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie.