Lionel Messi z nagrodą pocieszenia. Wybrano najpiękniejszego gola Ligi Mistrzów

Kapitalna bramka z rzutu wolnego Lionela Messiego w meczu z Liverpoolem została uznana najpiękniejszą zakończonej edycji Ligi Mistrzów.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Lionel Messi Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Lionel Messi
W 82. minucie pierwszego półfinałowego spotkania pomiędzy FC Barcelona i Liverpool FC Lionel Messi fenomenalnie przymierzył z rzutu wolnego w okienko bramki Alissona. Brazylijski golkiper wyciągnął się jak długi, ale nie został zatrzymać uderzenia. Argentyńczyk ustalił wynik spotkania na 3:0 i właśnie ta bramka w głosowaniu czytelników została uznana najpiękniejszą w ostatnim sezonie Ligi Mistrzów.

Ostatecznie kapitalny gol nie zapewnił Barcelonie awansu do finału. W rewanżu "The Reds" niespodziewanie wygrali 4:0 i to oni zagrali w ostatnią sobotę w Madrycie.

Cztery najładniejsze bramki Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019:

W głosowaniu czytelników za bramką Messiego znalazły się trafienia Cristiano Ronaldo w meczu z Manchesterem United, Ivana Rakiticia przeciwko Tottenhamowi oraz Arjena Robbena z Benfiką.

Co ciekawe, najładniejsza bramka sezonu była jednocześnie 600. w karierze Messiego (więcej TUTAJ). Argentyńczyk z 12. golami na koncie został królem strzelców Ligi Mistrzów.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy bramka Lionela Messiego rzeczywiście była najładniejszą w ostatniej edycji Ligi Mistrzów?