Kolejne szczegóły ślubu Krzysztofa Piątka. Noc spędzili w komnacie wielkiego komtura

W sobotę Krzysztof Piątek i Paulina Procyk wzięli ślub w zamku joannitów w lubuskim Łagowie. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące ceremonii.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek
Ślub Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk utrzymywany był w tajemnicy. Kibice polskiego napastnika dowiedzieli się o nim dopiero wtedy, gdy w sobotę piłkarza zabrakło na treningu reprezentacji Polski. Wtedy na jaw wyszło, że Piątek udał się do Łagowa na ceremonię ślubną. Do kolejnych informacji dotyczących przebiegu ślubu dotarł "Super Express".

W ceremonii udział wzięło około 70 zaproszonych gości, a do tego zatrudniono kilkunastu ochroniarzy, którzy pilnowali, by najbliżsi Piątka i Procyk nie robili zdjęć młodej parze, a także, by osoby postronne nie wtargnęły na teren zamku joannitów w położonym pod Świebodzinem Łagowie.

W menu znalazły się m.in. "glazurowane uda z kaczki, uda z gęsi z zamkową konfiturą, policzki wołowe w czerwonym winie, królewskie pstrągi na bekonie z masełkiem, staropolski tatar z cebulką i ogórkiem czy terrina z kaczej wątróbki z galaretą jabłkową" - czytamy w "Super Expressie".

Tabloid dotarł do informacji, że Piątkowie noc poślubną spędzili w komnacie wielkiego komtura (zwierzchnika - dop. red.) zamku joannitów, Andreasa von Schliebena. Związana z nim jest legenda. Komtur w XVI wieku pojął sobie za żonę piękną Lubuszankę, za co została nałożona na niego klątwa. Rycerz nie przejął się tym i w zamku spłodził wiele dzieci.

Zobacz także:
Serie A. Karol Linetty może dołączyć do Krzysztofa Piątka w AC Milan. "To dobra opcja"
Wielki transfer Jakuba Ojrzyńskiego. 16-latek zawodnikiem Liverpool FC

ZOBACZ WIDEO Czy Harry Kane powinien grać od początku w finale Ligi Mistrzów? "Aura mogła odczarować wszystko"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×