Eliminacje Euro 2020: Łotwa - Polska. W Warszawie rywala przełamał dopiero Lewandowski. Zobacz gole z pierwszego meczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Łączy nas piłka / Robert Lewandowski zdobywa gola w meczu Polska - Łotwa

Reprezentacja Polski do 76. minuty bezbramkowo remisowała w pierwszym meczu z Łotwą w eliminacjach ME 2020. W samej końcówce do siatki trafiali Robert Lewandowski i Kamil Glik. Zobacz bramki z marca tego roku.

W 2. kolejce fazy grupowej długo zanosiło się na niespodziankę. Reprezentacja Polski pierwszego gola w meczu z Łotwą strzeliła dopiero na kwadrans przed końcem spotkania. Po dośrodkowaniu Arkadiusza Recy z główki do siatki trafił Robert Lewandowski. Co ciekawe, dla naszego kapitana to wciąż jedyny gol z akcji zdobyty pod wodzą Jerzego Brzęczka.

Kilka minut później było już 2:0. Po centrze z rzutu rożnego Jakuba Błaszczykowskiego najlepiej w polu karnym Łotyszy zachował się Kamil Glik, który również zdobył bramkę po uderzeniu głową.

Portal "Łączy nas piłka" postanowił przypomnieć oba gole w swoich mediach społecznościowych. Zobacz:

Obie reprezentacje spotkają się w czwartek. Mecz w Rydze rozpocznie się o godz. 20:45. Polacy z 13 punktami prowadzą w grupie G. Z kolei Łotysze z zerowym dorobkiem zamykają stawkę i nie mają już szans na awans do Euro 2020 z grupy.

Czy Polacy zdobędą w czwartek minimum 2 bramki?