Sparing: niesamowity mecz reprezentacji Polski U-20! Wygrana 4:3 z Niemcami

Niesamowity wyczyn reprezentacji Polski U-20! Drużyna Jacka Magiery przegrywała z Niemcami już 1:3, mimo to ostatecznie zwyciężyła 4:3!

Szymon Mierzyński
trener Jacek Magiera Newspix / FOTO RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: trener Jacek Magiera
"Biało-Czerwoni" otworzyli wynik już w 16. sekundzie za sprawą Tomasza Makowskiego, lecz potem mieli słabszy moment i w niespełna 30 minut stracili trzy gole.

Jeszcze przed przerwą rozmiary prowadzenia gospodarzy zmniejszył Marcel Zylla, tuż po zmianie stron na 3:3 trafił Dawid Kurminowski, a ostatnie słowo należało do Łukasza Poręby, który ustalił rezultat w samej końcówce.

Polacy rywalizują w turnieju Elite League i to były dla nich pierwsze punkty w trzecim występie.

->Eliminacje Euro 2020: Łotwa - Polska. Znamy składy! Niespodzianka na boku obrony

Niemcy U-20 - Polska U-20 3:4 (3:2)
0:1 - Tomasz Makowski 1'
1:1 - Manuel Wintzheimer (k.) 7'
2:1 - Manuel Wintzheimer 21'
3:1 - John Yeboah 36'
3:2 - Marcel Zylla 41'
3:3 - Dawid Kurminowski 47'
3:4 - Łukasz Poręba 90'

Skład Polski U-20: Paweł Sokół - Serafin Szota, Mateusz Bondarenko, Jakub Kiwior, Michał Skóraś (62' Jakub Bednarczyk), Adrian Stanilewicz (62' Łukasz Poręba), Bartosz Slisz, Tomasz Makowski, Tymoteusz Puchacz, Marcel Zylla, Dawid Kurminowski (62' Adrian Benedyczak).