Bundesliga. Augsburg - Bayern. "Szok". Sprawdź, co o meczu piszą niemieckie media

"Szok" - między innymi w takich słowach niemieckie media komentują remis w meczu Bundesligi FC Augsburg - Bayern Monachium (2:2). Sprawdź, co piszą dziennikarze w Niemczech.

Dawid Borek
Dawid Borek

Niewykorzystane okazje lubią się mścić

Mistrzowie Niemiec byli na autostradzie do wyjazdowego zwycięstwa z FC Augsburg. Od 49. minuty prowadzili 2:1 i wszystko wskazywało na to, że już nikt i nic nie odbierze im triumfu. Bayern Monachium w końcówce miał kilka okazji do zdobycia gola, ale zmarnowane szanse odbiły się mu czkawką.

W doliczonym czasie gry - w 91. minucie - Sergio Cordova wygrał pojedynek biegowy z Lucasem Hernandezem i dograł do Alfreda Finnbogasona, a ten pokonał Neuera. Augsburg oszalał. Bayern dał sobie wydrzeć zwycięstwo. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Co piszą po tym spotkaniu niemieckie media? Sprawdzisz to na kolejnych kartach.

Zobacz: Bundesliga. FC Augsburg - Bayern Monachium. Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Kolejny rekord Polaka