Liga Mistrzów. Bayer - Juventus. Cristiano Ronaldo nękany przez kibiców. W końcu nie wytrzymał

Po zakończeniu środowego spotkania Ligi Mistrzów Bayer Leverkusen - Juventus (0:2) na murawie pojawiło się trzech kibiców gospodarzy. Wszyscy ruszyli w kierunku Cristiano Ronaldo, w końcu Portugalczykowi puściły nerwy.

Mateusz Kozanecki
Cristiano Ronaldo robi unik przed kibicem na meczu Bayer - Juventus Getty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo robi unik przed kibicem na meczu Bayer - Juventus
Juventus Turyn na zakończenie fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonał na wyjeździe Bayer 04 Leverkusen 2:0. W 75. minucie wynik otworzył Cristiano Ronaldo, a drugie trafienie, już w doliczonym czasie gry, zaliczył Gonzalo Higuain.

Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze pozostali na boisku, aby podziękować sobie za grę. W tym czasie na murawę wbiegło trzech kibiców niemieckiego klubu.

Pierwszy z nich dobiegł do Cristiano Ronaldo i chciał uściskać Portugalczyka. Po chwili został zatrzymany przez służby porządkowe. Niedługo później do Portugalczyka zbliżył się kolejny fan, ale piłkarz zrobił unik.

Kiedy zbliżył się do niego kolejny kibic, w końcu puściły mu nerwy. Cristiano Ronaldo zaczął energicznie gestykulować i krzyczeć w kierunku fana oraz służb porządkowych. Te ostatecznie opanowały sytuację i nikomu nic się nie stało.

Kibiców, którzy wbiegli na boisko, zatrzymano. Na tę chwilę nie wiadomo, czy i jakie kary zostaną na nich nałożone.