Bundesliga. Bayern Monachium - Werder Brema. Zobacz dwa gole Roberta Lewandowskiego (wideo)

Robert Lewandowski przełamał się po trzech meczach bez bramki. Polski napastnik dwa razy pokonał bramkarza Werderu Brema i zapisał się w historii.

Robert Czykiel
Robert Lewandowski Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Końcówka listopada i początek grudnia to nie był najlepszy okres Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium wyhamował z golami i nie pokonał bramkarza w trzech meczach z rzędu. W końcu jednak przyszło przełamanie.

W tym rankingu Robert Lewandowski nie jest najlepszy. Mauro Icardi liderem w Europie >>

"Lewy" strzelił bramkę na 2:1 w meczu z Werderem Brema. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się sam na sam z bramkarzem. Nie uderzył najlepiej, bo w rękę Jiriego Pavlenki, ale na jego szczęście piłka i tak wpadła do bramki.

W drugiej połowie Bawarczycy z wielką łatwością strzelali kolejne bramki. Także Polak dołożył drugie trafienie, dzięki któremu wskoczył na trzecie miejsce strzelców wszech czasów Bundesligi.

Bundesliga. Już nie tylko Robert Lewandowski. Alphonso Davies nową polisą Bayernu Monachium >>

To była 17. i 18. bramka Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi. We wszystkich klubowych rozgrywkach strzelił z kolei 33 gole w 29 meczach.

Czy Lewandowski będzie królem strzelców Bundesligi?