Puchar Króla. UD Ibiza - FC Barcelona. Pachniało gigantyczną sensacją! Trzecioligowiec mógł upokorzyć faworyta (wideo)

Piłkarze trzecioligowego UD Ibiza strzelili gola Barcelonie, a później mieli wyborną okazję na podwyższenie prowadzenia. Faworyta uratował po przerwie Antoine Griezmann. Zobacz skrót spotkania w Pucharze Króla.

Michał Fabian
Angel Rodado (Ibiza) marnuje znakomitą okazję w meczu z Barceloną Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Angel Rodado (Ibiza) marnuje znakomitą okazję w meczu z Barceloną
Kibicom FC Barcelona spadł kamień serca. W środowym meczu 1/16 finału Pucharu Króla Duma Katalonii z wielkim trudem zwyciężyła 2:1 na boisku trzecioligowego UD Ibiza.

W pierwszej połowie lepsi byli gospodarze, którzy już w 9. minucie objęli prowadzenie po strzale Pepa Caballe. Później Ibiza zmarnowała fantastyczną okazję do podwyższenia wyniku.

Rui Nascimento mógł zrobić wszystko, ale trafił w słupek. Piłka spadła pod nogi Angela Rodado, ten jednak uderzył wprost w Neto, golkipera Barcelony. Kto wie, czy po drugim ciosie tak słabo grający faworyt zdołałby się podnieść...

W drugiej połowie Antoine Griezmann wyrównał. Zanosiło się na dogrywkę, ale w doliczonym czasie gry (94. minuta) Francuz ponownie pokonał Germana Parreno, zapewniając Barcelonie awans do 1/8 finału.

Puchar Króla. UD Ibiza - FC Barcelona. Quique Setien kręci nosem. "Nie podobał mi się zespół"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Barcelona zdobędzie w tym sezonie Puchar Króla?