Bundesliga. "To miejsce mu się tam należy". Zobacz bramkę Łukasza Piszczka (wideo)

Łukasz Piszczek wrócił do pierwszej "11" Borussii Dortmund w meczu z Eintrachtem Frankfurt i zanotował pierwsze trafienie w tym sezonie Bundesligi. Zobacz, jak polski obrońca pokonał Kevina Trappa.

Piotr Bobakowski
Łukasz Piszczek PAP/EPA / FRIEDEMANN VOGEL / Na zdjęciu: Łukasz Piszczek
34-letni Łukasz Piszczek otworzył wynik piątkowego spotkania 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt (początek o godz. 20:30). Były reprezentant Polski wrócił do składu Borussii Dortmund po dwóch meczach przerwy i w 33. minucie pojedynku na Signal-Iduna-Park wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Obrońca BVB przejął piłkę przed polem karnym rywali i z ok. 16 metrów płaskim strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości, Kevina Trappa. Radość po zdobyciu pierwszego gola w sezonie 2019/20 była ogromna.

"ŁUKASZ PISZCZEK! Wrócił do pierwszego składu BVB i udowodnił, dlaczego to miejsce mu się tam należy! Borussia prowadzi z Eintrachtem do przerwy 1:0" - skomentowano na twitterowym koncie Canal+ Sport, gdzie zamieszczono wideo z bramką Piszczka.