Bundesliga. Bayern - Eintracht. Wysokie oceny dla Roberta Lewandowskiego. "Może pobić rekord Gerda Muellera"

Robert Lewandowski strzelił już 27. gola w tym sezonie Bundesligi, a Bayern Monachium wygrał u siebie z Eintrachtem Frankfurt 5:2. Niemieccy dziennikarze wysoko ocenili grę polskiego napastnika. Ich zdaniem rekord Gerda Muellera jest zagrożony.

Szymon Łożyński

sportbuzzer.de - 2

"Najlepszy strzelec Bundesligi już w 11. minucie mógł strzelić gola, ale trafił w poprzeczkę. 45 sekund po przerwie nie było już jednak wątpliwości. Po dośrodkowaniu Comana zdobył 27. bramkę w tym sezonie Bundesligi. Rekord Gerda Muellera może zostać poprawiony" - podkreślili dziennikarze sportbuzzer.de.