"Oglądałem... Mój Boże"! Zbigniew Boniek komentuje wpadkę Widzewa Łódź

W sobotnim meczu II ligi piłkarze Widzewa Łódź przegrali z Legionovią (1:2) pomimo, że do 88. minuty prowadzili. Porażkę łodzian skomentował w mediach społecznościowych prezes PZPN.

Piotr Bobakowski
Zbigniew Boniek, prezes PZPN WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek, prezes PZPN
Po wznowieniu rozgrywek II ligi Widzew Łódź ciągle nie potrafi wygrać. W sobotę wydawało się, że lider tabeli przełamie złą passę i w końcu zdobędzie trzy punkty, ale ostatecznie się nie udało.

Widzew prowadził z Legionovią Legionowo (przedostania pozycja w tabeli II ligi) do 88. minuty. Wtedy gola wyrównującego dla gości strzelił Karol Podliński. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry zdobył drugą bramkę i sensacja stała się faktem.

"Oglądałem... Mój Boże" - skwitował na Twitterze prezes PZPN, Zbigniew Boniek, który kibicuje łódzkiej drużynie. "Zibi" występował w Widzewie w latach 1975-82. W 172 meczach strzelił 50 bramek.

Postawa Widzewa, który w trzech meczach w czerwcu wywalczył zaledwie jeden punkt (po remisie ze Stalą Rzeszów) musi niepokoić fanów. Po 25 kolejkach Widzew wprawdzie nadal prowadzi w tabeli, ale przewaga nad drugim GKS-em Katowice stopniała już do jednego punktu.

Zobacz:
II liga. Widzew Łódź szuka pierwszego zwycięstwa po przerwie. "Wszyscy oczekujemy lepszej gry"

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!