Arka Gdynia - Wisła Kraków 0:0 --> RELACJA LIVE

Cracovia - Wisła Płock 1:1 (0:0) --> RELACJA LIVE

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:0 (1:0) --> RELACJA LIVE

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:2 (0:1) --> RELACJA LIVE

Korona Kielce - Lech Poznań 0:3 (0:0) --> RELACJA LIVE

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1) --> RELACJA LIVE

Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin 2:1 (0:0) --> RELACJA LIVE

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 4:0 (3:0) --> RELACJA LIVE

Skomentuj 0

Dziękując za uwagę prezentujemy wyniki 30. kolejki i aktualną tabelę PKO Ekstraklasy.

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że przed rokiem po fazie finałowej Legia również miała 7 punktów przewagi nad Piastem. Pamiętamy jak wówczas wszystko się skończyło.

Skomentuj 0

Zakończył się ostatni mecz PKO Ekstraklasy. Raków 2:1 pokonał Zagłębie.

Skomentuj 0

Cały czas trwa mecz Rakowa z Zagłębiem. Tam kolejny raz "szaleje" sędzia Frankowski.

Skomentuj 0

Koniec meczu w Zabrzu. Górnik - Legia 2:0.

Skomentuj 0
  • Gramy jeszcze w Bełchatowie i Zabrzu.

Skomentuj 0

W Gdynia Arka - Wisła Kraków 0:0.

Skomentuj 0

Pogoń - Lechia 1:1. Koniec meczu w Szczecinie. Także w Krakowie sędzia zagwizdał po raz ostatni.

Skomentuj 0

Po emocjach już także w Kielcach i Wrocławiu.

Skomentuj 0

Koniec meczu w Białymstoku. Jagiellonia - Piast 0:2.

Skomentuj 0

Trwa zacięta walka w meczu w Gdyni. Tutaj trwa bitwa o PKO Ekstraklasę! Jej pierwsza część. Kolejna będzie miała miejsce w fazie finałowej.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach piłkarze rozpoczęli grę w doliczonym czasie.

Skomentuj 0

Tom Hateley mocno do bramki i Jagiellonia - Piast w 85. minucie 0:2!

Skomentuj 0

W Białymstoku kolejny rzut karny dla Piasta. Faulowany był Tomasz Jodłowiec!

Skomentuj 0

W 83. minucie Cracovia doprowadziła do remisu. Gola zdobył Pelle van Amersfoort.

Skomentuj 0

Wchodzimy w decydujące momenty spotkań. Do końca regulaminowego czasu na ośmiu stadionach pozostało 10 minut!

Skomentuj 0

Gole w 30. kolejce nie padły jeszcze tylko w Gdyni, gdzie w bardzo ważnym dla układu tabeli meczu Arka gra z Wisłą Kraków.

Skomentuj 0

Śląsk - ŁKS 4:0! W 75. minucie bramkę dla wrocławian zdobył Erik Exposito.

Skomentuj 0

Ważne wydarzenie w Białymstoku, gdzie od kilku minut w osłabieniu musi sobie radzić Jagiellonia. Z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Ariel Borysiuk.

Skomentuj 0

Raków ponownie na prowadzeniu. W 73. minucie gola zdobył Felicio Brown Forbes.

Skomentuj 0

Wisła Płock objęła prowadzenie w potyczce z Cracovią. W 70. minucie na 1:0 trafił Mateusz Szwoch.

Skomentuj 0

A w Kielcach szaleje Christian Gytkjaer. W 68. minucie Duńczyk trafił na 3:0. To trzeci gol napastnika w meczu.

Skomentuj 0

W Gdyni blisko gola była Wisła Kraków. Lukas Klemenz uderzył, bramkarz świetnie obronił.

Skomentuj 0

Korona - Lech 0:2. Rzut karny w 65. minucie wykorzystał Christian Gytkjaer!

Skomentuj 0

W Kielcach sędzia analizował sytuację związaną z zagraniem ręką i po chwili podyktował dla Lecha rzut karny!

Skomentuj 0

Zagłębie doprowadziło do remisu w meczu z Rakowem. Gola zdobył Bartosz Białek. 1:1!

Skomentuj 0

W Zabrzu już 2:0! W 59. minucie gola zdobył Igor Angulo!

Skomentuj 0

Na boiskach ligowych chwilowo bez goli, ale wydaje się, że to typowa cisza przed burzą.

Skomentuj 0

W Zabrzu lider Legia w ataku. Wojskowi szukają wyrównującej bramki.

Skomentuj 0

Gole nie padły jeszcze na dwóch stadionach. W meczach Arki z Wisłą Kraków i Cracovii z Wisłą Płock.

Skomentuj 0

W Kielcach prowadzenie objął Lech Poznań. Z dwóch metrów piłkę do bramki, po podaniu Ramireza, wbił Christian Gytkjaer. Korona - Lech 0:1!

Skomentuj 0

Pierwszy gol w 2. połowie. Tomas Petrasek trafił dla Rakowa w meczu z Zagłębiem Lubin!

Skomentuj 0

Na ośmiu stadionach PKO Ekstraklasy sędziowie rozpoczęli 2. połowy!

Skomentuj 0

2. połowy powinny rozpocząć się na wszystkich stadionach ok. 19:05.

Skomentuj 0

Obrońca Arki Adam Marciniak przyznał, że był pewny, że na początku meczu strzelił samobójczego gola. Byłaby to druga taka bramka tego zawodnika w przeciągu kilku dni. Na jego szczęście piłka nie przeszła całym obwodem linii bramkowej. - Z mojej perspektywy to był gol - przyznał.

Skomentuj 0

Maciej Stolarczyk w "Multilidze" w Canal+ o tempie analiz w przerwie : Ja nawet tak szybko nie myślę, jak mówię.

Skomentuj 0

Każdy jest spragniony PKO Ekstraklasy na żywo, ale kibic Arki przesadził.

Skomentuj 0

Zakończyły się premierowe odsłony w Białymstoku i Krakowie. Na pozostałych stadionach piłkarze jeszcze grają.

Skomentuj 0

Na górze tabeli lider traci przewagę. Tymczasem na dole ŁKS przegrywa, Wisła remisuje i bezpieczna strefa oddala się od beniaminka z Łodzi na kolejny punkt.

Skomentuj 0

Siedem minut do zakończenia regulaminowego czasu w 1. połowie. Na czterech stadionach wciąż bez goli.

Skomentuj 0

Legia przegrywa, Piast prowadzi. Wicelider w wirtualnej tabeli traci do lidera już "tylko" siedem punktów.

Skomentuj 0

W Szczecinie już remis. W 30. minucie na 1:1 trafił pięknym strzał z rzutu wolnego Maciej Gajos!

Skomentuj 0

Niespodzianka w Zabrzu. Jesus Jimenez pokonał Majeckiego. Potworny błąd bramkarza i Górnik prowadzi 1:0!

Skomentuj 0

Jak na razie tylko na trzech stadionach padły gole. W pięciu cały czas na nie czekamy.

Skomentuj 0

Piotr Parzyszek wykorzystał rzut karny. Piast prowadzi z Jagiellonią 1:0!

Skomentuj 0

Śląsk podwyższył prowadzenie w meczu z ŁKS-em. We Wrocławiu już 3:0! Gola zdobył Przemysław Płacheta.

Skomentuj 0

W Białymstoku sędzia podyktował rzut karny dla Piasta. Faulowany był Martin Konczkowski.

Skomentuj 0

Wyrównać w Szczecinie mogła Lechia. Strzał Łukasza Zwolińskiego zatrzymał się na słupku.

Skomentuj 0

Śląsk - ŁKS i już 2:0. W 17. minucie gola zdobył Dino Stiglec.

Skomentuj 0

Kwadrans za nami, osiem meczów i tylko dwa gole.

Skomentuj 0

Szansę na gola w Płocku miała Wisła. Giorgi Merebaszwili jednak w dobrej sytuacji spudłował.

Skomentuj 0

Okazję w Kielcach miał Lech. Kamil Jóźwiak uderzał z ok. 10 metrów, ale trafił w partnera.

Skomentuj 0

W Gdyni uznano, że gola dla Wisły Kraków nie ma. Piłka nie przeszła całym obwodem linii bramkowej. Arka - Wisła 0:0.

Skomentuj 0

Bramka padła również we Wrocławiu. Śląsk prowadzi 1:0 po bramce w 4. minucie. Gola zdobył Filip Marković.

Skomentuj 0

Gol w Szczecinie, Żurawski do Hostikki, a ten strzelił gola na 1:0 Pogoń Prowadzi z Lechią 1:0!

Skomentuj 0

Jest pierwsza kontrowersja. Błaszczykowski trafił w słupek, po chwili piłka została wybita z linii lub zza niej. Wisła będzie prowadziła w Gdyni?

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach rozpoczęły się mecze!

Skomentuj 0

- Jest rozczarowanie, ale przyjmujemy to co jest - skomentował w Canale+ trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun. Beniaminek miał szansę awansu do grupy mistrzowskiej, ale w ważnych momentach gubił punkty.

Skomentuj 0

Dla fanów pana Sławka, obsada sędziowska 30. kolejki. Oby tym razem bez kontrowersji.

Skomentuj 0

Flavio Paixao po raz kolejny w Multilidze zdobędzie gola?

Skomentuj 0

Czy to ostatnie mecze w barwach Legii dla Radosława Majeckiego? AS Monaco, nowy klub bramkarza, jak na razie nie zgadza się na grę golkipera w lipcowych meczach PKO Ekstraklasy.

Skomentuj 0

Arka w meczu z Wisłą Kraków zagra bez swojego czołowego piłkarza Marko Vejinovicia.

Skomentuj 0

- Wisła jest w trochę lepszej sytuacji od nas. Nie myślimy o tym i nie chcemy żeby nas coś paraliżowało - zapewnił trener Arki Gdynia, która w środę 1:5 przegrała w Warszawie z Legią. W niedzielę zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota podejmie Wisłę Kraków.

Skomentuj 0

Niewielkie szanse na utrzymanie się w lidze ma ŁKS. Łodzianie jeszcze walczą, ale już chyba sami nie wierzą w powodzenie.

Skomentuj 0

Zgadzasz się ze stanowiskiem policji, która nie zgadza się na wpuszczenie kibiców na mecz?

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Korona Kielce utrzyma się w PKO Ekstraklasie?

Skomentuj 0

- Mamy niedosyt po ostatnich meczach. Mogliśmy uzbierać więcej punktów - martwi się w rozmowie z Canalem+ Maciej Bartoszek, szkoleniowiec walczącej o utrzymanie Korony Kielce.

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że to prawdopodobnie ostatnia kolejka bez kibiców.

Skomentuj 0

Początek 30. kolejki zaplanowano na godzinę 18:00. Piłkarze obecnie rozgrzewają się. Niestety przy pustych trybunach.

Skomentuj 0

Michał Probierz już wie, że Cracovia nie ma już szans na mistrzostwo Polski.

Skomentuj 0

Problemy wiosną ma Pogoń. Portowcy w środku tygodnia wysoko przegrali w Poznaniu z Lechem.

Skomentuj 0

- Różnice między 2., a 8. miejscem nie są duże. Każda z drużyn może jeszcze wiele ugrać - powiedział w rozmowie w Multilidze+ drugi trener Jagiellonii Rafał Grzyb.

Skomentuj 0

Po sezonie kończy się kontrakt ze Śląskiem trenera Vitezslava Lavicki. Szkoleniowiec pozostanie w klubie?

Skomentuj 0

Czytelnicy ślą listy domagając się podania zestawu par 30. serii, co też czynimy: