Bundesliga. Hoffenheim - Bayern Monachium. Niemieckie media: Zdarzył się piłkarski cud

W niedzielnym meczu Bundesligi Bayern Monachium sensacyjnie przegrał z Hoffenheim (1:4). Niemieckie dzienniki piszą o przerwanej serii bez porażki Bawarczyków i porządnym "laniu".

Piotr Bobakowski
bild.de

"Bild": Hoeness skompromitował Bayern

Gazeta na wstępie komentarza do meczu tłumaczy tajemniczy nieco tytuł. Dziennikarze wyjaśniają, że trener TSG 1899 Hoffenheim to syn Dietera Hoenessa i bratanek Ulego Hoenessa - byłego prezydenta Bayernu.

"Piłkarze Hoffenheim przed 6030 fanami na trybunach od samego początku spotkania byli jadowici, odważni i wręcz obrzydliwi dla gości. Zdarzył się piłkarski cud" - pisze "Bild".

Zobacz:
Bundesliga. Hoffenheim - Bayern Monachium. Imponująca seria Bawarczyków przerwana
Bundesliga. Hoffenheim - Bayern Monachium. Zaskakująco słaba postawa Bawarczyków i zasłużona porażka