Arkadiusz Milik wysłał sygnał Paulo Sousie. Polak zabawił się z obrońcami (wideo)

W sobotę Arkadiusz Milik przypomniał o sobie kibicom. Kadrowicz popisał się niebywałym kunsztem. Bramkarz drużyny przeciwnej nie miał żadnych szans.

Rafał Szymański
Arkadiusz Milik strzela gola Twitter / nsport / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik strzela gola
Zawodnicy Montpellier HSC ruszyli do ofensywy po pierwszym gwizdku sędziego. Już w 1. minucie meczu Andy Delort pokonał Steve'a Mandandę. Później inicjatywę przejęli podopieczni Jorge Sampaolego.

Olympique Marsylia doprowadziła do remisu dopiero w końcówce pierwszej połowy. Arkadiusz Milik kapitalnie przyjął piłkę po dograniu Boubacara Kamary, a następnie sprytnie przedryblował defensywę rywali. Kadrowicz stanął oko w oko z Jonasem Omlinem i bez większego problemu znalazł drogę do siatki.

Jeszcze przed zmianą stron zespół przyjezdnych objął prowadzenie, na listę strzelców wpisał się Pape Gueye. Na początku drugiej części gry odpowiedział Gaetan Laborde. Na 19 minut przed końcem regulaminowego czasu trafienie Lucasa Perrina dało radość kibicom ekipy ze Stade Veldrome. Wynik na 3:3 ustalił Laborde.

Milik w styczniu opuścił szeregi SSC Napoli i zasilił kadrę francuskiej drużyny. Dla etatowego reprezentanta Polski była to już 4. bramka w 9. występie na poziomie Ligue 1. W swoim dorobku ma też 1 mecz i 1 gola w krajowym pucharze.

Niemieckie media grzmią po remisie Bayernu. "Pomyłka w walce o tytuł"