Jastrzębie powinno grać w pierwszej lidze - komentarze po meczu GKS Jastrzębie - Start Otwock

Młoda drużyna GKS-u Jastrzębie postawiła gościom twarde warunki, jednak było to za mało, żeby zdobyć choćby punkt. Brak koncentracji i niedokładność w poczynaniach jastrzębskich zawodników sprawiły, że po tym meczu Gieksa zajmuje dopiero 17 miejsce w tabeli.

Wojciech Skrocki

Artur Łaciok (GKS Jastrzębie): Kolejne błędy przy bramkach. Chyba 3 czy 4 w tym sezonie no i przegrywamy. Strzelamy sobie sami bramki. Gdyby ta bramka na 2:1 padła wcześniej to może by coś z tego było, a tak niestety zabrakło czasu

Witold Wawrzyczek (GKS Jastrzębie): Nie wiem co powiedzieć. Ciężko nam to idzie. Pierwsza połowa napawała optymizmem, graliśmy dobrze moim zdaniem. Na początku drugiej dostajemy znowu jakąś frajerską bramkę z niczego. Gramy młodzieżą i wygląda to coraz lepiej, ale na chwile obecną jest jak jest. Nikt nam nie pomaga, a na prawdę potrzebujemy czegoś więcej od tego miasta.

Kamil Kostecki (GKS Jastrzębie): Po trzech meczach mamy niestety zero punktów. W pierwszej połowie nie wyglądało to najgorzej. Wydaje mi się, że na początku drugiej połowy zabrakło koncentracji. W szatni mobilizujemy się, żeby nie dostać bramki na początku, a wychodzimy i taki klops, który nie przystoi nawet drużynie juniorskiej.

Jerzy Wyrobek (trener GKS-u): Gratulacje dla przeciwnika. Uczulałem mój zespół na takie zagrania z rzutów wolnych. Na pewno dominującą stroną piłkarsko był zespół przeciwnika, wiedzieli o co chodzi. Ja chciałbym podziękować moim chłopakom za ambicje i walkę do końca. Obawiam się, że jeśli nie znajdą się pieniądze na zatwierdzenie nowych zawodników to przy tak wąskiej kadrze i systemie gry środa-sobota niestety pękniemy.

Dariusz Dźwigała (trener Startu): Nie spodziewałem się, że tak szybko tutaj wrócimy, bo uważam, ze Jastrzębie powinno być w pierwszej lidze. Jeśli chodzi o sam mecz to uważam, że z przekroju całego spotkania byliśmy zespołem o jedną bramkę lepszym, bo ta pierwsza polowa to było takie badanie sił, nie mogliśmy dobrze wejść w mecz i zespół Jastrzębia miał groźne sytuacje po naszych nieodpowiedzialnych atakach. Natomiast w drugiej połowie po strzeleniu bramki na 1-0 po bardzo fajnie rozwiązanym stałym fragmencie gry, gra GKS-u troszeczkę się rozciągnęła na boisku i zaczęliśmy grac na jeden, dwa kontakty. Szkoda tej końcówki bo niepotrzebnie sprokurowaliśmy nerwówkę, ale na nasze szczęście zawodnik gospodarzy w dogodnej sytuacji poślizgnął sie i nie straciliśmy bramki na 2-2.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!