Debiut Lukasa Podolskiego NA ŻYWO

Relację prowadzi : autor:
Rafał Szymański

Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Górnik Zabrze przegrał 1:3 z czeskim Banikiem Ostrawa. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Cholewiak, natomiast Lukas Podolski opuścił plac gry po pierwszej połowie. W 1. kolejce PKO Ekstraklasy podopieczni Jana Urbana zagrają na wyjeździe z Pogonią Szczecin (25 lipca). Dziękujemy za uwagę!

Skomentuj 0

Kibice Górnika tłumnie przybyli na stadion w Zabrzu, lecz mają prawo być rozczarowani wynikiem.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Po faulu na jednym z piłkarzy Banika zawodnicy obu drużyn skoczyli sobie do gardeł. Na szczęście sędzia szybko opanował sytuację.

Skomentuj 0

I trzeci cios wyprowadzony przez Banik. Kolejna składna akcja przyjezdnych. Wrzutka z prawej strony i celny strzał Kuzmanovicia, który zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

Górnik Zabrze - Banik Ostrawa 1:3

Skomentuj 0

Podolski nie wybiegł na drugą połowę. Zgodnie z przedmeczowymi ustaleniami rozegrał więc 45 minut.

Skomentuj 0
  • Lukas Podolski miał swoje szanse, ale jeszcze poczeka na pierwszą bramkę przy ul. Roosevelta. Po pierwszej odsłonie czeska drużyna prowadzi 2:1.

Skomentuj 0

Niestety, Górnik Zabrze znowu musi gonić wynik. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Nemanja Kuzmanović zgubił krycie, oddał strzał głową po długim rogu. Sandomierski bez szans.

Górnik Zabrze - Banik Ostrawa 1:2

Skomentuj 0

Genialna obrona Sandomierskiego! Jeden z zawodników gości przymierzył po długim rogu, a Sandomierski przepiękną paradą uchronił zespół Jana Urbana od utraty gola.

Skomentuj 0

Ależ odpowiedź Górnika! Mateusz Cholewiak dopadł do futbolówki na szesnastym metrze i huknął z woleja po długim rogu! Lastuvka wyciągnął się jak struna, ale był bezradny! Mamy 1:1!

Górnik Zabrze - Banik Ostrawa 1:1