"Mistrz drugiego planu wygrał wszystko". Zdjęcie polskiej celebrytki z meczu to absolutny hit

Julia Skrodzka, znana z uczestnictwa w jednej z polskich edycji "Hotelu Paradise", gościła na meczu el. MŚ 2022 Polska - Anglia. Teraz głośno jest o jej zdjęciu z trybun, a to za sprawą "mistrza drugiego planu".

DB
Julia Skrodzka Instagram / juliakarinaskrodzka / Na zdjęciu: Julia Skrodzka
Julia Skrodzka wzięła udział w drugiej polskiej edycji "Hotelu Paradise" - programu telewizyjnego transmitowanego na antenie TVN7. Dzięki swojej obecności w show zyskała sporą popularność, tylko w serwisie Instagram śledzi ją ponad 185 tys. osób.

Właśnie w tym serwisie Julia Skrodzka opublikowała zdjęcie z trybun PGE Narodowego w Warszawie, gdzie kibicowała Biało-Czerwonym w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata 2022. "Mecz Polska - Anglia. Kibicujmy z całych sił" - pisała w opisie do fotki.

O zdjęciu zrobiło się głośno za sprawą bohatera drugiego planu. "Ziomki za Tobą mieli dzień dziecka", "mistrz drugiego planu", "nie mogę z tego gościa z tyłu", "i skradł Ci koleś zdjęcie", "mistrz drugiego planu wygrał wszystko" - piszą internauci w komentarzach.

Ich reakcjom nie ma się co dziwić. Sam zobacz zdjęcie, o którym mowa:

W meczu el. MŚ 2022 Polska zremisowała z Anglią 1:1. Nasi rywale prowadzili od 72. minuty, gdy Wojciecha Szczęsnego pokonał Harry Kane. Na szczęście kadra Paulo Sousy walczyła do końca, a to zaowocowało golem w drugiej minucie doliczonego czasu w wykonaniu Damiana Szymańskiego.

Po wrześniowych meczach el. MŚ 2022 zespół Paulo Sousy ma na koncie 11 punktów - o jeden mniej niż Albania i o jeden więcej niż Węgry.