Dariusz Formella zmarnował rzut karny

Występujący w Sacramento Republic FC Dariusz Formella w meczu USL Championship zmarnował rzut karny. Drużyna Polaka przegrała z El Paso Locomotive 0:2.

Michał Piegza
piłki WP SportoweFakty / Alex Burstow / Na zdjęciu: piłki
Zawodnik Sacramento Republic Dariusz Formella sobotniej potyczki z El Paso Locomotive nie zaliczy do udanych. Nie dość, że drużyna Polaka przegrała w spotkaniu USL Championship 0:2, to dodatkowo 25-latek w końcówce zmarnował rzut karny.

Formella na placu gry pojawił się po przerwie. Wówczas gospodarze prowadzili już 1:0. Drugi gol dla El Paso padł w 56. minucie. Goście mogli w 89. minucie złapać kontakt bramkowy. Jednak Formella wykonując rzut karny przestrzelił.

W Pacific Division Sacramento plasuje się na 5. pozycji. Drużyna Polaka zgromadziła 26 punktów.

El Paso Locomotive FC - Sacramento Republic FC 2:0 (1:0)
1:0 - Josue Gomez 7'
2:0 - Eder Borelli 56'

Świetny mecz Dariusza Formelli w USA. Polak strzelił dwa gole (wideo)
Wysoka forma Dariusza Formelli w USA. Polak z kolejnym golem (wideo)