Włoskie media tak komentują to, co Legia "wyprawiała" w Neapolu

SSC Napoli pokonało Legię Warszawa 3:0 i odniosło pierwszy triumf w Lidze Europy. Włoskie media są zachwycone zwycięstwem i doceniają dobrą grę w obronie mistrzów Polski.

Łukasz Witczyk

"La Gazzetta dello Sport": Napoli wraca do gry!

Do 76. minuty w Neapolu utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to gospodarze zadali pierwszy cios, co Legii podcięło skrzydła. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. "Do 76. minuty nie było możliwości przebicia polskiej obrony. W końcówce Napoli już dominowało i dzięki zwycięstwu wróciło do gry o awans do dalszej fazy Ligi Europy" - oceniła redakcja "La Gazzetta dello Sport".