Nietypowa sytuacja na Twitterze z Krychowiakiem i Bońkiem. Jak to się stało?!

Grzegorz Krychowiak polubił w mediach społecznościowych wpis Zbigniewa Bońka. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że stało się to w trakcie meczu Polski z Andorą.

PS
Grzegorz Krychowiak PAP / PAP / Andrzej Lange / Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak wybiegł na mecz z Andorą od pierwszej minuty, ale nie rozgrywał porywającego spotkania. W pewnym momencie zaczął pracować nawet na żółtą kartkę, ale w pierwszej połowie jej nie zobaczył.

Na Twitterze odniósł się do tego były prezes PZPN, Zbigniew Boniek. "Uparł się, nie chce dać Grzegorzowi Krychowiakowi żółtej" - napisał, dodając emotki płaczu ze śmiechu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że momentalnie ten wpis polubił sam Krychowiak. Mógł to zrobić w przerwie spotkania (Boniek dodał wpis o godz. 21:58), a mogła to zrobić osoba, która pomaga piłkarzowi współprowadzić konta w mediach społecznościowych.

Niezależnie od rzeczywistej wersji, kibice byli zaskoczeni takim obrotem spraw. W komentarzach dali wyraz zdziwienia reakcją Krychowiaka.

Krychowiak polubił wpis Bońka w czasie meczu Krychowiak polubił wpis Bońka w czasie meczu
Krychowiak ostatecznie doczekał się żółtej kartki. Zobaczył ją w 60. minucie i nie zagra z Węgrami. Do baraży przystąpi jednak z czystym kontem. W 63. minucie z kolei pomocnik opuścił murawę. Czytaj także: - Tego nie pokazały kamery. Fotoreporterzy zrobili zdjęcie - "Katastrofa". Niemieckie media w szoku po wyczynie Polaków ZOBACZ WIDEO: Lewandowski szczerze o Złotej Piłce. "Są w tym momencie ważniejsze rzeczy"