Ależ przymierzył! Kandydat do gola sezonu w Ekstraklasie [WIDEO]

W meczu kończącym 15. kolejkę PKO BP Ekstraklasy ujrzeliśmy tylko jednego gola strzelonego przez Otara Kakabadze. Cracovia nie zagrała z Rakowem porywającego spotkania, ale być może właśnie w tym pojedynku padł gol sezonu.

Dawid Franek
gol Otara Kakabadze Twitter / CANALPLUS_SPORT / Na zdjęciu: gol Otara Kakabadze
Poniedziałkowy mecz był wyjątkowy dla Jacka Zielińskiego, który wrócił na ławkę trenerską po 779 dniach przerwy. W dodatku doświadczony szkoleniowiec został trenerem Cracovii, gdzie kiedyś już miał okazję pracować.

Po pierwszym spotkaniu Zieliński ma powody do zadowolenia, bo jego zespół triumfował 1:0.

Spora w tym zasługa Otara Kakabadze. Gruzin został wprowadzony na boisko w drugiej połowie spotkania, gdy na tablicy wyników utrzymywał się bezbramkowy remis.

W 69. minucie Kakabadze oddał perfekcyjne uderzenie, które rozstrzygnęło mecz. Piłkarz Cracovii dopadł przed polem karnym do piłki wybitej nieszczęśliwie przez obrońców Rakowa i huknął jak z armaty. Piłka po jego uderzeniu wylądowała w okienku bramki Vladana Kovacevicia. Po takim strzale dłonie same składały się do oklasków i nie ma wątpliwości, że to kandydat do miana gola sezonu.

Kluby Lewandowskiego i Szczęsnego mogą postawić "kropkę nad i"