Zdjęcie ze szpitala podbija internet. Gwiazdor uspokoił kibiców

Sadio Mane niemal prosto z piłkarskiego boiska Pucharu Narodów Afryki trafił na szpitalne łóżko. Wtedy odwiedził go winowajca, a ich wspólne zdjęcie trafiło do sieci. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Krzysztof Kaczmarczyk
Sadio Mane Getty Images / Marc Atkins / Instagram/Sadio Mane / Na zdjęciu: Sadio Mane
Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas meczu Pucharu Narodów Afryki, w którym Senegal pokonał Republikę Zielonego Przylądka (2:0) i awansował do ćwierćfinału turnieju.

W 54. minucie największa gwiazda zespołu Sadio Mane i bramkarz drużyny przeciwnej zderzyli się głowami. Napastnik, który na co dzień reprezentuje barwy Liverpoolu, padł na murawę niemal bezwładnie.

Mane długo zajmowali się medycy. Zawodnik zdołał pozbierać się i nawet strzelił po chwili gola, ale meczu do końca rozegrać nie zdołał - boisko opuścił w 70. minucie.

Senegalczyk trafił finalnie do szpitala, gdzie po spotkaniu odwiedził go bramkarz Republiki Zielonego Przylądka. To miły gest, zawodnicy przybili piątkę, a ich wspólne zdjęcie trafiło do sieci.

Nie to jednak było najważniejsze. Internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego, mianowicie na samego Mane, a konkretnie na ubiór, w jakim leżał w łóżku. Zawodnik bowiem jest w nim w... stroju meczowym.

"Ciekawe czy typa faktycznie położyli do łóżka szpitalnego w stroju meczowym i czy ma wciąż korki na sobie?" - skomentował zdjęcie dziennikarz Piotr Żelazny, który udostępnił je na swoim profilu na Twitterze.

Niemcy wybrali zdjęcie roku. Idealnie uchwycił Lewandowskiego!