Był nie do powstrzymania. Arkadiusz Milik z hat-trickiem [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Canal+ Sport / Gol Arkadiusza Milika
Twitter / Canal+ Sport / Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik dał sygnał do ataku Olympique'owi Marsylia. Strzelił bramkę kontaktową w meczu z Angers SCO. Polak znakomicie wykorzystał podanie Matteo Guendouziego.

Arkadiusz Milik powrócił do wyjściowego składu Olympique'u Marsylia. Polak dostał swoją szansę przy okazji meczu 23. kolejki Ligue 1 z Angers SCO.

Goście niespodziewanie zaczęli od mocnego uderzenia. Już w 8. minucie gola strzelił Angelo Fulgini, a niedługo później podwyższył Nabil Bentaleb.

Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. W 18. minucie spotkania podopieczni trenera Jorge Sampaoliego przeprowadzili skuteczną akcję.

Matteo Guendouzi podał na wolne pole do Arkadiusza Milika. Ten nie wahał się ani chwili i pokonał bramkarza gości, strzelając tym samym gola kontaktowego.

Po chwili było już 2:2, do wyrównania doprowadził bowiem Gerson. Przy takim wyniku piłkarze schodzili na przerwę.

W 70. minucie Milik strzelił ponownie i było już 3:2 dla Olympique'u. Na tym reprezentant Polski nie poprzestał i osiem minut później skompletował hat-tricka.

Arkadiusz Milik strzelił dopiero swoją drugą, trzecią i czwartą bramkę w trwających rozgrywkach Ligue 1. Wcześniej do siatki trafił… 17 października 2021 roku w meczu z FC Lorient (4:1).

Czy Arkadiusz Milik zakończy sezon ligowy z przynajmniej 10 bramkami na koncie?