Anglicy w szoku po meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów

Zabrakło kilku minut, by Manchester City awansował do finału Ligi Mistrzów. Zespół Pepa Guardioli przegrał po dogrywce. Angielskie media piszą o dużym rozczarowaniu.

Łukasz Witczyk

BBC: Jeden z największych upadków

Do 90. minuty Manchester City prowadził 1:0. Wynik ten dawał angielskiemu zespołowi awans do finału Ligi Mistrzów, w którym na rywala czekał już Liverpool FC. Wtedy jednak do głosu doszedł Rodrygo Goes, który strzelił dwa gole i doprowadził do dogrywki. W niej Real Madryt dobił przeciwnika i to Królewscy zagrają w finale.

Anglicy są rozczarowani takim zakończeniem meczu. "Manchester City doznał jednego z najbardziej niezwykłych upadków w historii Ligi Mistrzów. Real Madryt wrócił z otchłani. City miało już dwie bramki przewagi w 90. minucie. Ale wtedy pojawił się Rodrygo, który wprawił Bernabeu w absolutną euforię. City, które czekało na drugi z rzędu finał, było w szoku" - relacjonuje BBC.