"Teatr absurdu". Hiszpańskie media po zwolnieniu Xaviego

FC Barcelona poinformowała w piątek, że Xavi nie będzie już jednak trenerem pierwszej drużyny. Sprawdziliśmy, jak na decyzję klubu zareagowały największe hiszpańskie media.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

"Mundo Deportivo"

Zostanie czy nie zostanie? W sprawie Xaviego mieliśmy już wiele zwrotów akcji i ciągnęła się ona niczym opera mydlana, ale teraz już wszystko jest jasne. FC Barcelona przekazała, że w przyszłym sezonie hiszpański szkoleniowiec Blaugrany już nie poprowadzi (---> WIĘCEJ TUTAJ).

"Do tej pory Joan Laporta często przychodził, aby przywitać się z zawodnikami i trenerem przed ważnym meczem, aby ich zachęcić do gry. Biorąc pod uwagę, że niedzielny mecz w Sewilli jest zupełnie nieistotny, ponieważ Barca zapewniła sobie już drugie miejsce. Obecność prezydenta była podyktowana czymś innym" - czytamy. 

"Chodziło o zwolnienie trenera. Prezes FC Barcelony, ​​udał się do Ciutat Esportiva de Sant Joan Despi, aby porozmawiać z Xavim i poinformować go o tym" - przekazało "Mundo Deportivo", które jest przekonane, że następcą trenera będzie Hansi Flick. Ma on zostać zaprezentowany oficjalnie w poniedziałek.

---> Gromy spadły na FC Barcelonę po decyzji ws. Xaviego. "Parodia"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
  • footyballer Zgłoś komentarz
    Co z niego za trener. Dla mnie to niepoważne, że oni jeszcze co niektórzy grali w piłkę 10 lat temu a teraz topowe drużyny prowadzą. Porażka
    • BVB 09 Dortmund Zgłoś komentarz
      Czekamy na zwolnienie Kłoderta