Steaua Bukareszt - Legia Warszawa: oceny SportoweFakty.pl

Portal SportoweFakty.pl ocenił grę piłkarzy Legii Warszawy w meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt. Sprawdź kto został naszym zadaniem najlepszym zawodnikiem.

Bartosz Zimkowski

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Dusan Kuciak - 8,0 - Jeden z bohaterów tego pojedynku. Wielokrotnie ratował Legii skórę, chociaż wydaje nam się, że przy straconym golu mógł się nieco lepiej zachować.

Komentarze (8)
  • rr778 Zgłoś komentarz
    Saganowski-slabiutki,Broz-ogrywany za kazdym razem, Furman-latał bez ładu i składu, Wawrzyniak pokazal klase o malo nie zabijajac sie o wlasne nogi (powtorka z meczu z Niemcami). To ze
    Czytaj całość
    pilkarz 2 razy udanie podal juz kwalifikuje go na ocene 6.0 ??? panowie toz to mecz trwa 90 min a nie 90 sek. Za I polowe kazdy powinien dostac note 2 (oprocz Kuciaka), za II kilku po 8.0 wiec i tak srednia wynosi 5. Wiecej obiektywizmu !
    • Alt Zgłoś komentarz
      Nie wiem czemu tak wszystkie media chwalą Radovica. Według mnie grał słabiutko - faktycznie brał ciężar gry na siebie, ale w większości przypadków to straty, zwalnianie gry i za słabe
      podania. A po meczu w NC+ i TVP wychwalają gościa pod niebiosa, a w SP dostał równie wysoką notę co Kuciak i Kosecki. Czy ktoś to jeszcze zauważył czy to ja mam jakiś problem? Pozdrawiam, Alt
      • fifijabol Zgłoś komentarz
        W pierwszej połowie szału nie było szkoda że stracili tę bramke ale i dobrze że się skończyło 1-1 a co do spalonego to szkoda okazji kurcze 2-1 rewelacja by była po pierwszej połowie
        straciłem nadzieje bo widzac gre Bukaresztu to nie wygladało to kolorowo dla Legi.
        • KLM Zgłoś komentarz
          Z taką grą Rzeźniczak powinien grać w reprezentacji. Bardzo dobry mecz. In minus występ Saganowskiego, szkoda że na boisku nie pojawił się Ojamaa.
          • Staleczka1947 Zgłoś komentarz
            Wawrzyniak,Kosa,Junior liczę,że to był ich przełomowy mecz i ustabilizują formę. No i Legia pokazała,że wcale nie jest słabą drużyną,a Urban,oby zauważył,że grając trochę
            wyżej i grając ciągle na własnej połowie można osiągnąć lepszy rezultat .
            • Vodka Drinkers Zgłoś komentarz
              W rewanżu w środku powinien grać Pinto!
              • jerrypl Zgłoś komentarz
                Generalnie zgodzę się, Broź był najmniej pewnym punktem defensywy, aczkolwiek to chyba on w świetny sposób zaczął akcję bramkową Legii. Furmanowi i Vrdoljakowi to w zasadzie
                należałoby dwie noty przyznać, osobne za pierwszą i drugą połowę, bo ich postawa w pierwszej była poniżej krytyki, a w drugiej była dobra.