Hiszpańskie media po meczu Valencia - Barcelona. "Skandal", "bałagan"

Skandalem zakończył się mecz Valencii z Barceloną (1:1). Sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Dumę Katalonii. Media na okładkach swoich gazet zamieszczają zdjęcia z tej sytuacji.

Bartosz Zimkowski
Okładka gazety "AS"

"AS"

Hiszpańska gazeta "AS" pisze o "kontrowersjach". To bardzo łagodne słowo po tym, co się stało w niedzielnym meczu. W 30. minucie Lionel Messi uderzył w środek bramki, a Neto tak katastrofalnie odbił piłkę, że ta wleciała do jego bramki i odbiła się metr za linią. Brazylijczyk jeszcze ofiarnie interweniował, a piłkarze Barcelony zaczęli świętować. Problem w tym, że arbiter nie przerwał gry i gola po prostu nie uznał.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy VAR powinien zostać wprowadzony do La Liga już od przyszłego sezonu?