El. Euro 2020. Macedonia - Polska. Oceny: bez pomysłu, polotu i odwagi. To była kara dla kibica

Proste błędy Jana Bednarka, Robert Lewandowski grający w kole i pomoc, która przeszkadzała - oceniamy kadrowiczów po wygranej z Macedonią (1:0) w meczu eliminacji Euro 2020.

Mateusz Skwierawski

Uratowany przed kompromitacją

Łukasz Fabiański - 5,5: Zawsze w gotowości, by zastąpić w bramce Szczęsnego, ale na początku meczu myślami był chyba na ławce rezerwowych. Popełnił poważny błąd po strzale rywala odbijając piłkę przed siebie. Przed kompromitacją uratował go Jan Bednarek, który zdążył przed rywalem i wybił ją na rzut rożny. W drugiej połowie dobrze interweniował po uderzeniu Nestorovskiego. Po kiksie z pierwszych minut grał bez zarzutu.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6).

Czy podoba się wam styl gry drużyny Jerzego Brzęczka?