Piłka nożna kanał RSS

zostań fanem
2737 fanów
 • O sporcie słów kilka

  Zgodnie z zapowiedzią nie komentuję wiadomości na sportowych faktach, z powodu bolszewickiej cenzury tego portalu. Ileż razy namęczyłem się z dłuższymi komentarzami tylko po to, by jakiś towarzysz po chwili mi go usunął... Na szczęście blogi, statusy kontrolowane są w mniejszym stopniu. A jako że sporo (…)

  Więcej

 • 10 wisloka

  Dziś rozstrzygnięcie 83 pllebiscytu Przeglądu Sportowego. Tym razem partnerem medialnym jest Polsat i tam też można będzie zobaczyć galę.Jak wygląda moja "10" ?1. Robert Lewandowski - Doprowadzenie reprezentacji Polski do finałów MŚ. Polska zagra w ej imprezie pierwszy raz od 12 lat. To ostatnia szansa (…)

  Więcej

 • Styczniowe okienko, Multi 11

  Styczeń w piłkarskiej Europie to czas „zimowego okienka transferowego”. W Multi 11 każdy z menedżerów ma pulę 12 transferów na sezon. Jednak w styczniu ta pula zostaje zawieszone i obowiązuje specjalne styczniowe okienko!!! Zasady okienka w skrócie: pozyskiwanie piłkarzy odbywa się na podstawie ich (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna po rundzie jesiennej

  Koniec emocji w tej rundzie w ekstraklasie! Nadchodzi ten czas gdy zrozpaczeni kibice piłki nożnej chorują na ciężkie przypadki depresji, a spożycie alkoholu i innych środków rozweselających znacząco rośnie. To wszystko przez to, że czekają nas niemal 2 miesiące przerwy od najciekawszej piłkarskiej (…)

  Więcej

 • Multi 11, składy+dyskusje

  1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Zappacosta (Chelsea) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) Bonaventura (…)

  Więcej