Piłka nożna kanał RSS

zostań fanem
2789 fanów
 • JA SIĘ JEDNAK BOJĘ

  Niemal w każdej transmisji telewizyjnej meczu piłkarskiej Reprezentacji Polski da się słyszeć pewne charakterystyczne zdanie. Podczas omawiania składu, w którym Polacy wybiegną na boisko, w chwili kiedy wymieniane jest nazwisko bramkarza, słyszymy jeden z poniższych komentarzy: - bramka – to jedyna (…)

  Więcej

 • PO CO KOMU TE DZIECI ?

  Nikt dokładnie już nie pamięta, gdzie, kto i kiedy po raz pierwszy wpadł na pomysł, żeby drużynom piłkarskim wychodzącym na przedmeczową prezentację towarzyszyły dzieci. Ktoś wymyślił, ładnie wyglądało, widzowie na stadionie zobaczyli, klaskali (bo przecież nie wypadało inaczej), romantyczny obrazek (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 30, 31 i 32 kolejka!

  Maciula87 wraca na czoło w klasyfikacji generalnej! Wyprzedza Ilonę Świtajską o 1 punkt. Na trzecim stopniu podium dalej Nalo27. Klasyfikacja generalna: 1. Maciula87 228 (1 order słoneczka) 2. Ilona Świtajska 227 (2 ordery słoneczka) 3. Nalo27 226 (1 order słoneczka, 7 punktów fair play) 4. Barceloniak11 (…)

  Więcej

 • Przed derbami Manchesteru......

   W sobotę o godz 18:30 rozpoczną się wielkie derby Manchesteru, City podejmię United, na Etihad Stadium atmosfera istnie świąteczna, ponieważ wygrana nad odwiecznym rywalem zapewni the Citizens tytuł Mistrza kraju.  Jednak przed jutrzejszym spotkaniem, kibice City obgryzają pazury ponieważ drużyna Guardiolii (…)

  Więcej

 • Jestem Gorszym sortem - przyznał to przedstawiciel rządu w TVP

  Odnosząc się do zamieszczonej odpowiedzi jakiej udziełił Prezes TVP S.A. należy tak stwierdzić, powiedziano nam w twarz ubierając to w obłudne słówka,że jesteśmy gorszym sortem, któremu należy się góra 10 minut w godzinach porannych lub dopołudniowych co jest zresztą powodem do wielkiego samozadowolenia (…)

  Więcej

 • Typer Ligi Mistrzów 2017/18

  Witam serdecznie na typerku Ligi Mistrzów:) Zasady i punktacja: Typerek u mnie będzie się dzielił na dwa etapy: Etap pierwszy - spotkania grupowe - w każdej kolejce 16meczów, spośród których będę wybierał cztery HITy, tutaj typujemy zasadą [1,X,2] 1pkt za poprawny typ, natomiast w meczu hitowym 2pkt. (…)

  Więcej